Dovolená v Krušných horách

Navštivte jedinečnou krajinu Krušných hor, opraště pohorky nebo lyže a užijte si zdejší čistý vzduch. Z nejzajímavějších turistických jmen jmenujme Klínovec, Božídarské rašeliniště nebo lázně Jáchymov. Podívat se odsud můžete i do sousedního Německa.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl příjemný, pokoje i ostatní interiéry byly čisté a zrekonstruované. Je tady i skvělá restaurace. Hotel má výbornou polohu přímo v centru Božího Daru, u městského parku, takže je taky skvělým výchozím bodem ke všem turistickým i cyklistickým trasám v okolí, kterých je tady opravdu nespočet. Doporučuji, v krásném horském prostředí si odpočinete i zasportujete.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Krušné hory nabízí krásnou přírodu, zajímavé památky a v zimě také parádní možnosti lyžování. Milovníci procházek po kolonádách a lázeňských oplatek jistě ocení také blízkou vzdálenost do Karlových Varů.

Hurá na pobyt do Krušných hor

Hřeben Krušných hor tvoří hranici mezi Českem a Německem, najdete tu také 242 km dlouhou Krušnohorskou magistrálu a spousty turistických i cyklistických stezek. V zimě si užijete známá lyžařská střediska - Klínovec, Boží Dar či Jáchymov.

Jaké jsou oblíbené výletní cíle? Především Božídarské rašeliniště, Vlčí a ledové jámy, zajímavé štoly a rozhledny. Více tipů se dočtete v našem článku Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu v Krušných horách?.