Pobyt ve Františkových Lázních

Termální prameny, které si získaly srdce i samotného císaře Františka I., lákají do Františkových Lázní tisíce turistů ročně. Prohlédněte si výjimečné památky lázeňského města, užijte si místních kulturních akcí a událostí a nevynechejte odpočinek v některém z wellness s lázeňskými procedurami.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Františkovy Lázně představují třetí cíp takzvaného „lázeňského trojúhelníku“, který tvoří společně s městy Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Díky své kráse a výjimečné atmosféře známé po celém světě si celý lázeňský trojúhelník vysloužil v roce 2021 zápis do prestižního Seznamu UNESCO. Nechte se očarovat kouzlem tohoto lázeňského města, které oslovilo i císaře Františka I., a vydejte se sem na lázeňský pobyt.

Dopřejte si relax hodný císaře

Hlavním zdrojem odpočinku ve Františkových Lázních jsou bezpochyby termální lázně. Místní termální pramen se využívá jak pro koupele a pitnou kúru, tak i pro blahodárnou inhalaci. Díky správně zaměřené léčbě budete cítit příznivé působení vody na nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti a další neduhy. Ještě lepší regeneraci vám zajistí lázeňské procedury.

Oddech pokračuje ve vířivce nebo v sauně wellness centra, které se může nacházet i přímo ve vašem ubytovacím zařízení. Specialitou místních hotelů jsou také pivní lázně spojené s popíjením piva. Za dokonalým odpočinkem ve vodě v obklopení luxusu se vydejte do Aquafora Františkovy Lázně. Děti se v něm vyřádí na tobogánech, vy si zatím budete užívat pohody v saunovém světě nebo v relaxačních bazénech. Ve Františkových Lázních se relax ve vodě pojí s procházkami po nádherné přírodě. Vyrazte na návštěvu Lesoparku Amerika nebo na turistiku po Národní přírodní rezervaci SOOS.