Pobyt v Liberci

Ve městě nedaleko Jizerských hor obdivují denně stovky turistů honosnou renesanční radnici, Valdštejnovy domky či architektonicky cennou Krajskou vědeckou knihovnu. Povinná je i návštěva vzácných bílých tygrů v Zoo Liberec, kteří dali jméno místnímu hokejovému týmu. Nevynechejte ani Ještěd s horským vysílačem a aquapark.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu v Hotelu Liberecká Výšina *** jsme odjížděli naprosto nadšeni. Čerstvý vzduch, příroda všude kolem nás, zvířátka co nás každý den vítala, tomu říkám opravdový relax. Z hotelu vede několik cest lesem pro pěší turistiku. Jednou z nich se dostanete přímo do Zoo Liberec. Z okna jsme se dívali, jak zapadá slunce za Ještědem. Nikde kolem nejezdí žádná auta, jelikož k hotelu je jediná příjezdová cesta a pak už jen lesy. Kdo má rád přírodu, klid, zvířata a turistiku, je tohle ideální volba a my ji doporučujeme všemi deseti.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Když se řekne Liberec, mnozí si vybaví bílé tygry z místní zoo, novorenesanční radnici nebo nedalekou horu Ještěd s ikonickým vysílačem. V tomto turisticky mimořádně zajímavém městě v severních Čechách ale toho můžete zažít ještě mnohem více. Vypravte se do Liberce na dovolenou a uvidíte sami.

Do Liberce za památkami, turistkou i do aquaparku

Ať už do Liberce míříte za pamětihodnostmi města, nebo za výlety do okolních Jizerských hor, určitě se zde nudit nebudete. K nejoblíbenějším výletním cílům patří hora Ještěd (1 012 m n. m.), na jejíž vrchol vedou četné turistické trasy. Dostat se na Ještěd ale můžete také nejstarší fungující kabinovou lanovkou v Česku. V zimě se do Jizerských hor vypravte na lyžařský pobyt. Perfektní rodinnou lyžovačku si v okolí Liberce užijete v několika špičkových ski areálech, například v Bedřichově, na Ještědu nebo na Tanvaldském Špičáku.

V samotném Liberci se vypravte nejen na prohlídku již zmiňované zoo, ale také do botanické zahrady. S dětmi vyrazte za zábavou do vědecko-zábavního centra iQlandia nebo Centra Babylon s aquaparkem, lunaparkem a největším zrcadlovým bludištěm v Evropě. Pokud vám místní aquapark nebude na odpočinek stačit, vydejte se za relaxací do wellness centra přímo ve vašem ubytování.