Dovolená na Valašsku

Ve Valašsku najdete harmonickou přírodu, okouzlující folklór a výborné jídlo.Oblasti kraluje pohoří Beskydy s nejvyšší Lysou horou (1 323 m n. m.). Krajinu zde můžete objevovat po mnoha turistických i cyklistických stezkách různých náročností. Mnohé z nich vás dovedou ke skvostům lidové architektury i k dílům Dušana Jurkoviče, jehož místní folklór inspiroval při navrhování staveb. Na Valašsku můžete navštívit jeho slavné dřevěné chaloupky Pustevny na vrchu Radhošť a od nich se vydat ke Stezce Valaška vedoucí korunami stromů nebo k soše bájného Radegasta a kapli sv. Cyrila a Metoděje. Za návštěvu stojí také Jurkovičova rozhledna, Valašské muzem v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm či Zoo Lešná. Během výletu Valašskem se můžete posilnit třeba tradiční polévkou kyselica, knedlíčky plněnými uzeným masem či sladkým frgálem.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko Česko)
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu