Dovolená v Lenti

Užijte si dovolenou v lázeňském městě Lenti na západě Maďarska. Celoročně se pobavíte a zrelaxujete na Termálním koupališti a Energia parku Sv. Jiří, kde najdete jak léčebné, tak zážitkové bazény. Dovolenou v Lenti si užijete ve dvou i s celou rodinou.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Maďarsko je pověstné svými četnými termálními lázněmi s ozdravnou vodou, kde ale nechybí ani tobogány a atrakce pro celou rodinu. Jen v jedněch lázních ale narazíte na výjimečný energetický park, ve kterém se vám zdraví ještě více upevní. Vydejte se na jihozápad Maďarska, kde se u hranic se Slovinskem nachází lázeňské městečko Lenti.

Zdraví posílené výjimečnou energií

K pobytu v maďarském městě Lenti vás zlákají místní termální lázně, které se pyšní léčivou vodou s obsahem hydrogenuhličitanu sodíku. Ta je vhodná pro léčbu onemocnění pohybového aparátu, páteře a kloubních potíží. Účinky místní termální vody pocítíte v 5 krytých i v 5 venkovních bazénech, kde navíc nechybí tobogány, skluzavky a atrakce nejen pro děti. Mezi ty nejoblíbenější zde bezpochyby patří bazén s hydromasážními tryskami či s divokou řekou. Samozřejmostí je také saunový svět. Skutečným unikátem je ale místní Energetický park sv. Juraje, ve kterém byly vyznačené energetické dráhy tak, aby v kombinaci s léčivými účinky místní termální vody nastartovaly v lidském těle blahodárné procesy k dosažení optimální tělesné a duševní rovnováhy. Koupání se v léčivé vodě tak střídejte s procházkou v parku, abyste ke zdraví těla i mysli došli co nejdříve.

Chcete-li mít k termálním bazénům co nejblíže, zvolte si ubytování přímo propojené s termálními lázněmi. Blízkost všech bazénů i wellness budete mít zaručenou. Součástí pobytového balíčku může být také neomezený vstup do wellness centra. Abyste měli jistotu, že si zvolíte komfortní ubytování, vybírejte si z pobytů s nálepkou „Osobně ověřeno“. Ta značí, že pobyt osobně ověřil člen týmu Travelking a hosté se sem rádi vrací.