Dovolená v Bratislavě

Vydejte se do kouzelné Bratislavy, ve který je toho spousta k vidění. Malé avšak krásné historické centrum nabízí stylové kavárny a restaurace a hlavní dominantou města je nádherný Bratislavský hrad,.

Načítám nabídky...


Bratislavu by měl jednou za život navštívit každý. Nejen proto, že jde o hlavní město Slovenska, ale hlavně kvůli nespočtu zajímavých památek, nákupních center, atrakcí a parádních kulturních akcí, které se zde pravidelně konají. Na poznání Bratislavy si proto vyhraďte hned několik dní. S výběrem ubytování vám rádi poradíme.

Na co se můžete těšit během pobytu v Bratislavě?

Dovolenou v Bratislavě si užijete jak ve dvou, tak s celou rodinou. A když už se chystáte do hlavního města, dopřejte si pobyt plný luxusu, po jakém už dlouho toužíte - Bratislava k němu přímo vyzývá. Přes den vás zde zlákají romantické procházky uličkami a ochutnávání gastronomických specialit. Za znamenitým vínem se vydejte do Národního salonu vín, kde si dopřejete ochutnávku nejlepšího vína ze Slovenska. O večerní zábavu se pak postará Slovenské národní divadlo nebo hudební klub KC Dunaj.

Rodinnou dovolenou si nejlépe vychutnáte tehdy, pokud se s dětmi vydáte do Zoologické zahrady s DinoParkem. Další dny navštivte například Bratislavský hrad a procházejte se kolem nábřeží Dunaje, nebo zamiřte do zrcadlového bludiště v Galerii Multium. Abyste se vyhnuli nekonečnému cestování z jednoho kouta města do druhého, ubytujte se co nejblíže centru, ať máte všechny turistické cíle co nejblíže. Při ubytování v centru je nepřekonatelnou výhodou parkování zdarma, které budete mít zajištěno v rámci balíčku.