Dovolená ve Vysokých Taurách

Národní park Vysoké Taury tvoří velkou část Rakouských Alp a je velkým lákadlem pro milovníky horské turistiky a lyžování. Kromě hor zde najdete i ledovcová jezera a slavné Krimmelské vodopády. V zimě vyrazte do vyhlášených lyžařských středisek, s ubytováním vám rádi pomůžeme.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Rakouské alpy jsou nádherné a Hotel Sonnhof Rauris je ideálním místem pro jejich objevování. Leží jen 30 minut od města a jezera Zell am See a rekreačního střediska Kaprun. Hotel je naprosto dostačující k přespání v čistém pokoji, odpočinku po výletech a načerpání energie při jídle. Pouze od wellness toho moc nečekejte. Personál byl velmi příjemný a pozitivně nás překvapil i online check in. Oceňuji také možnost parkování přímo u hotelu a nádherný výhled z balkonu.”

Jiří Homola
Jiří Homola
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým


Vysoké Taury jsou rakouským pohořím, tvoří největší národní park v Alpách a také se zde nachází nejvyšší hora Rakouska – Großglockner. Najdete tu mnoho turistických lákadel - 266 třítisícovek, 551 horských jezer a 342 ledovců, ale na své si přijdou i cyklisté (pro ty je zde vysokohorská silnice s nádhernými panoramaty) a lyžaři (na výběr mají spousty ski areálů se stovkami kilometrů perfektně upravených sjezdovek).

Kde se ubytovat ve Vysokých Taurách?

Na Vysokých Taurách je krásné to, že si tu na své přijde každý. Můžete si vybrat nejen z krásných penzionů a hotelů, ale i různých lokalit. Jestli tedy hledáte ubytoání u jezera, termálních lázní, ski areálu či přírody národního parku, jistě si vyberete.

Doporučujeme vybírat z ubytování, která mají vlastní wellness centrum. Po dni plném turistiky, cyklistiky či lyžování totiž relaxace v bazénu či horké vířivce a sauně přijde rozhodně vhod.