Dovolená ve Vysokých Taurách

Národní park Vysoké Taury tvoří velkou část Rakouských Alp a je velkým lákadlem pro milovníky horské turistiky a lyžování. Kromě hor zde najdete i ledovcová jezera a slavné Krimmelské vodopády. V zimě vyrazte do vyhlášených lyžařských středisek, s ubytováním vám rádi pomůžeme.

Načítám nabídky...


Vysoké Taury jsou rakouským pohořím, tvoří největší národní park v Alpách a také se zde nachází nejvyšší hora Rakouska – Großglockner. Najdete tu mnoho turistických lákadel - 266 třítisícovek, 551 horských jezer a 342 ledovců, ale na své si přijdou i cyklisté (pro ty je zde vysokohorská silnice s nádhernými panoramaty) a lyžaři (na výběr mají spousty ski areálů se stovkami kilometrů perfektně upravených sjezdovek).

Kde se ubytovat ve Vysokých Taurách?

Na Vysokých Taurách je krásné to, že si tu na své přijde každý. Můžete si vybrat nejen z krásných penzionů a hotelů, ale i různých lokalit. Jestli tedy hledáte ubytoání u jezera, termálních lázní, ski areálu či přírody národního parku, jistě si vyberete.

Doporučujeme vybírat z ubytování, která mají vlastní wellness centrum. Po dni plném turistiky, cyklistiky či lyžování totiž relaxace v bazénu či horké vířivce a sauně přijde rozhodně vhod.