Wellness pobyty na severní Moravě

Nadechněte se čerstvého vzduchu v Jeseníkách či Beskydech a objevte Olomouc, Ostravu nebo hrad Bouzov. Region severní Moravy vám nabídne vše, co potřebujete k báječné odpočinkové dovolené. Zvolte si jeden z wellness pobytů na severní Moravě a připojte k uklidňujícím procházkám v přírodě také relax ve vířivce nebo sauně. Tak který pobyt si vás získá?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si opravdu užili. Hotel se nachází na krásném místě – výhledy z oken do krajiny byly úžasné. Pokoj byl prostorný, čistý, dokonce i s gaučem a televizí, což skvěle posloužilo večernímu odpočinku. Každé ráno jsme se těšili na vynikající snídaně, zvlášť pak na koláče. V okolí hotelu je spousta míst k vidění a od prozkoumávání nás neodradilo ani deštivé počasí. Doporučujeme hlavně procházku po léčivých jesenických pramenech.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tým


Severní Morava – to jsou kulturní památky, nádherná kopcovitá krajina i příležitosti k odpočinku. Nádherné procházky v nedotčené přírodě si užijete v Jeseníkách nebo Beskydech, kde se můžete schovat před stresem do hustých lesů a kochat se nádhernými výhledy. Zamířit však můžete i za historií a kulturou, a to do měst, jako je Olomouc, Ostrava nebo Šumperku.

Dopřejte si relax v atraktivní lokalitě severní Moravy

Vyberte si z bohaté nabídky wellness pobytů na severní Moravě a užijte si dny naplněné klidem a pohodou. Bezstarostný pobyt vám zajistí balíčky s polopenzí, nebo dokonce plnou penzí. Dobít baterky můžete v hotelovém bazénu, stres zase rozpustíte v příjemných bublinkách ve vířivce. Teplomilní si užijí hodiny strávené ve finské sauně nebo infrasauně, která také bývá součástí wellness zón.

Odpočinout si tu můžete i v lázních, najdete tu totiž opěvované Priessnitzovy lázně, ve kterých se můžete ubytovat v hotelu propojeném s lázněmi a oddávat se léčivým procedurám naplno. Vyplatí se také projít se v unikátním Balneo parku s různými ozdravnými stanovišti. Budete-li se chtít v této lokalitě ubytovat, vybírejte z našich osobně ověřených pobytů, abyste si byli jisti prvotřídní kvalitou služeb.

A kde se na severní Moravě uhnízdit? Možností máte nespočet. Krásně po duši i po těle vám bude v Jeseníkách, kde můžete vyrazit třeba do Karlovy Studánky nebo si vyšlápnout na nejvyšší horu Praděd. O nic méně kouzelné Beskydy vám nastolí tu pravou pohodovou dovolenou, vyrazit zde můžete k Čertovu mlýnu nebo na proslulé Pustevny a Radhošť. Při své dovolené na severu Moravy nesmíte minout ani hrad Bouzov nebo město Olomouc se sloupem Nejsvětější Trojice ze seznamu UNESCO.