Vychutnejte si naplno podhůří Beskyd uprostřed historické obce Hukvaldy, rodiště skladatele Leoše Janáčka. Těšit se můžete na krásnou přírodu, oboru s daňky, hrad a další zajímavosti v nejbližším okolí. V Hotelu Hukvaldy *** si užijete také polopenzi a wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Nezapomeňte pohladit lišku Bystroušku pro štěstí a ochutnat vynikající valašský frgál z místní pekárny!

Věděli jste, že...?

Původně na místě hotelu stála stará zchátralá budova s bohatou historií. Současný majitel, pan Holub, se ji rozhodl koupit, a i když to stálo nemalé úsilí, již přes 12 let zde se svým synem vedou úspěšný hotel - Hotel Hukvaldy ***.


O ubytování

Rodinný Hotel Hukvaldy *** se nachází ve stejnojmenném městečku pod Moravskoslezskými Beskydami. Hukvaldy jsou známé především coby rodiště hudebního génia Leoše Janáčka.

Při procházce oborou s daňky nebo na hukvaldský hrad nezapomeňte pro štěstí pohladit sochu Lišky Bystroušky. Na výlet se můžete vypravit i do blízké Kopřivnice (9 km), Štramberka (12,4 km) nebo lanovkou na Pustevny (15,4 km). V zimě dejte přednost lyžování v Ski areálu Palkovice (11 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 24 moderních pokojů, které jsou vybaveny televizí a vlastní koupelnou. Ve vybraných pokojích s manželskou postelí se pak můžete těšit také na minibar.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na bufetových snídaních a servírovaných večeřích, které si budete moci vybrat ze 3 jídel. V letním období si užijete posezení na slunečné terase.

Kde budete relaxovat?

Na zasloužený relax se těšte do krásného hotelového bazénu s masážními tryskami, protiproudem a dalšími atrakcemi. Součástí wellness je vířivka se vzduchovou i hydro masáží, finská a infra sauna.

Dopřát si můžete i masáže a abyste na dovolené nevypadli z formy, můžete navštívit hotelové fitness.

Hotel Hukvaldy ***

Hotel Hukvaldy ***

Hukvaldy 24 , Hukvaldy
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,1 km
Zastávka
100 m
Sjezdovka
11 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Stezka Valaška
Stezka Valaška
Hukvaldy
Hukvaldy