Dovolená v Rimini a okolí

Vyrazte do italského Rimini a okolí za antickými památkami a koupáním v Jaderském moři. Rimini je oblíbené letovisko, kde to žije. S dětmi navštivte klidnější Cesenatico nebo si vyberte město Cattolica, kde najdete největší akvárium v Itálii a budete to mít blízko do San Marina. Region Emiglia Romagna nabízí skvělou dovolenou u moře pro každého.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Pokud máte rádi poznávání historie měst a opalování na pláži spojené s koupáním v teplém moři, Rimini je pro vás ideálním místem dovolené. Právě zde si užijete města plná historických památek, znamenitou přímořskou kuchyni a koupání se v Jaderském moři za výhodnou cenu.

Poznejte antické památky i parádní pláže Rimini

Rimini spolu s okolními městy je známo jako největší letovisko na pobřeží Jaderského moře v Itálii. uristé si oblast pochvalují také díky množství římských a středověkých památek, které stojí za návštěvu. V samotném Rimini navštivte historické centrum a projděte se po Tibériově mostu. Navštívit zde můžete také římský amfiteátr či Augustův oblouk. A když už budete mít Rimini prozkoumáno, vydejte se do nedaleké miniaturní republiky San Marino nebo do historického města Ravenna. Dětem udělá největší radost návštěva zábavních parků - nachází se zde například pohádkový park Fiabilandia, největší italský lunapark Mirabilandia, vodní park v Cesenatico, delfinárium v ​​Riccionu a akvárium v ​​Cattolica.

K dovolené v Itálii patří bezpochyby také koupání se v moři. Zvolte proto na pobyt blízko pláže, abyste měli k písčitým plážím a třpytícímu se moři co nejblíže. K vodě tak nebudete muset cestovat dlouho a budete si moci užívat letní radovánky, kdykoli jen budete chtít.