Pobyt s vnitřním bazénem

Při ubytování s vnitřním bazénem si užijete zábavu po celý rok a za každého počasí. Stačí si s sebou zabalit plavky a těšit se na teplou vodu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Představte si kombinaci prvotřídního ubytování a vnitřního bazénu, který vám poskytne neustálý přístup k osvěžujícímu a zábavnému zážitku, nezávisle na počasí či ročním období. Bez ohledu na to, jestli preferujete energické plavání, nebo relaxaci ve vodě, vnitřní bazén bude vaše oblíbené místo.

Často to u vnitřního bazénu nekončí. Nezřídka poskytují tato ubytovací zařízení také sauny, venkovní bazén, nebo rovnou privátní wellness. Pokud máte rádi pohyb a nedokážete si bez něj představit ani dovolenou, koukejte po ubytovacích zařízeních s fitness.

Vydejte se do hotelů či penzionů s vnitřním bazénem v Česku, na Slovensku i třeba v Polsku či Maďarsku.