Pobyt s vířivkou

Pohodlně se usaďte a přivřete oči. Nechte se ve vířivce masírovat perličkami nebo vodou proudící z masážních trysek tak dlouho, dokud z vás nespadnou všechny každodenní starosti. Masážní a relaxační koupel v teplé vodě si zasloužíte.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a za sebe i partnerku pobyt zde mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Romantické procházky historickými uličkami, odpočinek v termální vodě, zdolávání vysokých hor… ať už si dovolenou představujete jakkoli, nezapomeňte k ní připočítat relaxaci ve vířivce. Mezi bublinkami vám totiž starosti běžných dní nejlépe vyšumí z hlavy.

Relaxujte ve vířivce v lázních i pod štíty hor

Kromě wellness hotelů a lázní dnes vířivku najdete také na mnoha místech, kde byste ji možná ani nečekali. Během dovolené v horách ale určitě zjistíte, že po náročné túře nebo zábavě na zasněženém svahu není nic lepšího, než si dopřát uvolnění pro tělo i mysl v příjemně vířivé vodě. Na pobyt ve znamení poznávání nejkrásnějších přírodních zákoutí i relaxu ve vířivce můžete vyrazit jak mezi štíty Belianských Tater, tak i do rakouských Vysokých Taur nebo u nás do Orlických hor.

O relax se ve vířivce nepřijdete ani během pobytu v lázních. Potěší vás jak v maďarské Ostřihomi na hranicích se Slovenskem, tak i v Komárně s termálním koupalištěm a v oblíbených lázních v Sárváru. Relax v bazénech s termální vodou a během procedur je zde jen příjemnou třešničkou na dortu.

Vaše láska určitě ocení, pokud jí na společném wellness pobytu kromě chvil plných pohody připravíte i romantické překvapení. K tomu se perfektně hodí privátní vstup do wellness, kde si relaxaci ve vířivce i v sauně budete užívat jen vy dva. K tomu neodmyslitelně patří sklenička šampaňského a drobné občerstvení. Necháte se zlákat?