Pobyt s vířivkou

Pohodlně se usaďte a přivřete oči. Nechte se ve vířivce masírovat perličkami nebo vodou proudící z masážních trysek tak dlouho, dokud z vás nespadnou všechny každodenní starosti. Masážní a relaxační koupel v teplé vodě si zasloužíte.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si užili od samého začátku, kdy na nás hned po příjezdu na hotel dýchla atmosféra lázní spojená s luxusem, a zároveň vše působilo moc příjemně, přirozeně. Určitě bych vypíchl postele na pokojích, které byly velice pohodlné. Strava byla chutná a rozmanitá a samostatnou kategorií pak bylo umístění hotelu nad kolonádou, s hezkým výhledem na okolí. Wellness s masáží postačilo k odpočinku po procházkách. Díky tomu všemu a také milému personálu se sem jistě vrátím.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Romantické procházky historickými uličkami, odpočinek v termální vodě, zdolávání vysokých hor… ať už si dovolenou představujete jakkoli, nezapomeňte k ní připočítat relaxaci ve vířivce. Mezi bublinkami vám totiž starosti běžných dní nejlépe vyšumí z hlavy.

Relaxujte ve vířivce v lázních i pod štíty hor

Kromě wellness hotelů a lázní dnes vířivku najdete také na mnoha místech, kde byste ji možná ani nečekali. Během dovolené v horách ale určitě zjistíte, že po náročné túře nebo zábavě na zasněženém svahu není nic lepšího, než si dopřát uvolnění pro tělo i mysl v příjemně vířivé vodě. Na pobyt ve znamení poznávání nejkrásnějších přírodních zákoutí i relaxu ve vířivce můžete vyrazit jak mezi štíty Belianských Tater, tak i do rakouských Vysokých Taur nebo u nás do Orlických hor.

O relax se ve vířivce nepřijdete ani během pobytu v lázních. Potěší vás jak v maďarské Ostřihomi na hranicích se Slovenskem, tak i v Komárně s termálním koupalištěm a v oblíbených lázních v Sárváru. Relax v bazénech s termální vodou a během procedur je zde jen příjemnou třešničkou na dortu.

Vaše láska určitě ocení, pokud jí na společném wellness pobytu kromě chvil plných pohody připravíte i romantické překvapení. K tomu se perfektně hodí privátní vstup do wellness, kde si relaxaci ve vířivce i v sauně budete užívat jen vy dva. K tomu neodmyslitelně patří sklenička šampaňského a drobné občerstvení. Necháte se zlákat?