Pobyt s vířivkou

Pohodlně se usaďte a přivřete oči. Nechte se ve vířivce masírovat perličkami nebo vodou proudící z masážních trysek tak dlouho, dokud z vás nespadnou všechny každodenní starosti. Masážní a relaxační koupel v teplé vodě si zasloužíte.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Romantické procházky historickými uličkami, odpočinek v termální vodě, zdolávání vysokých hor… ať už si dovolenou představujete jakkoli, nezapomeňte k ní připočítat relaxaci ve vířivce. Mezi bublinkami vám totiž starosti běžných dní nejlépe vyšumí z hlavy.

Relaxujte ve vířivce v lázních i pod štíty hor

Kromě wellness hotelů a lázní dnes vířivku najdete také na mnoha místech, kde byste ji možná ani nečekali. Během dovolené v horách ale určitě zjistíte, že po náročné túře nebo zábavě na zasněženém svahu není nic lepšího, než si dopřát uvolnění pro tělo i mysl v příjemně vířivé vodě. Na pobyt ve znamení poznávání nejkrásnějších přírodních zákoutí i relaxu ve vířivce můžete vyrazit jak mezi štíty Belianských Tater, tak i do rakouských Vysokých Taur nebo u nás do Orlických hor.

O relax se ve vířivce nepřijdete ani během pobytu v lázních. Potěší vás jak v maďarské Ostřihomi na hranicích se Slovenskem, tak i v Komárně s termálním koupalištěm a v oblíbených lázních v Sárváru. Relax v bazénech s termální vodou a během procedur je zde jen příjemnou třešničkou na dortu.

Vaše láska určitě ocení, pokud jí na společném wellness pobytu kromě chvil plných pohody připravíte i romantické překvapení. K tomu se perfektně hodí privátní vstup do wellness, kde si relaxaci ve vířivce i v sauně budete užívat jen vy dva. K tomu neodmyslitelně patří sklenička šampaňského a drobné občerstvení. Necháte se zlákat?