Pobyt s vířivkou

Pohodlně se usaďte a přivřete oči. Nechte se ve vířivce masírovat perličkami nebo vodou proudící z masážních trysek tak dlouho, dokud z vás nespadnou všechny každodenní starosti. Masážní a relaxační koupel v teplé vodě si zasloužíte.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Romantické procházky historickými uličkami, odpočinek v termální vodě, zdolávání vysokých hor… ať už si dovolenou představujete jakkoli, nezapomeňte k ní připočítat relaxaci ve vířivce. Mezi bublinkami vám totiž starosti běžných dní nejlépe vyšumí z hlavy.

Relaxujte ve vířivce v lázních i pod štíty hor

Kromě wellness hotelů a lázní dnes vířivku najdete také na mnoha místech, kde byste ji možná ani nečekali. Během dovolené v horách ale určitě zjistíte, že po náročné túře nebo zábavě na zasněženém svahu není nic lepšího, než si dopřát uvolnění pro tělo i mysl v příjemně vířivé vodě. Na pobyt ve znamení poznávání nejkrásnějších přírodních zákoutí i relaxu ve vířivce můžete vyrazit jak mezi štíty Belianských Tater, tak i do rakouských Vysokých Taur nebo u nás do Orlických hor.

O relax se ve vířivce nepřijdete ani během pobytu v lázních. Potěší vás jak v maďarské Ostřihomi na hranicích se Slovenskem, tak i v Komárně s termálním koupalištěm a v oblíbených lázních v Sárváru. Relax v bazénech s termální vodou a během procedur je zde jen příjemnou třešničkou na dortu.

Vaše láska určitě ocení, pokud jí na společném wellness pobytu kromě chvil plných pohody připravíte i romantické překvapení. K tomu se perfektně hodí privátní vstup do wellness, kde si relaxaci ve vířivce i v sauně budete užívat jen vy dva. K tomu neodmyslitelně patří sklenička šampaňského a drobné občerstvení. Necháte se zlákat?