Wellness pobyty v severních Čechách

Objevte krásu severních Čech. Krkonoše, Lužické hory, Krušné hory nebo České Švýcarsko vám nabídnou nejen nádhernou přírodu, ale také spoustu příležitostí k ničím nerušenému odpočinku. Vyberte si jeden z wellness pobytů v severních Čechách a nechte se hýčkat, jak si zasloužíte. Tak vzhůru vstříc severu!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v resortu Uko jsme si užili. Pokoj Deluxe měl pohodlnou postel, na které se nám krásně spalo. Užili jsme si výbornou polopenzi, relaxovali při józe a ve wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Veškerý personál byl vřelý a ochotný. Líbily se mi různé drobnosti jako vstup do domu bez bot, společná kuchyňka a venkovní hmyzí hotely. Z Bedřichova je to jen kousek na Ještěd, do lyžařských středisek a do Liberce.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný a jedinečný hotel. Opravdu se nachází na samotě uprostřed lesa, kde vás nic neruší. Má krásné, velké, nové wellness a v blízkém okolí najdete nejrůznější jezírka a vodopády. Rád se sem ještě někdy podívám.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Vyplujte za poznáním do severní části Česka, kde na vás netrpělivě čeká mnoho přírodních i kulturních krás. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv kout této světové strany, budete uchváceni klidem, který tu panuje, a množstvím rozmanitého vyžití. Vyberete-li si wellness pobyt v severních Čechách, těšte se na několik dní relaxu v obklopení svěží přírody, do které se můžete kdykoliv vydat na procházku.

Potřebujete na chvíli vypnout? Zkuste wellness pobyt v severních Čechách

Sever Čech je pestrým krajem, který vám nabídne od všeho trochu. Lákat to sem bude zejména milovníky přírody, protože se zde rozprostírá jak nejvyšší české pohoří Krkonoše, tak další hornaté oblasti, jako jsou Lužické hory s dominantním Ještědem nebo Krušné hory. Zcela odlišná krajina vás pak zaujme v Národním parku České Švýcarsko nebo v Adršpašsko-Teplických skalách.

Bavit se tu můžete turistikou v přírodě i výlety za historií, třeba na hrad Houska nebo Kokořín. Spokojeni budou také vášniví cyklisté a lyžaři, kteří tu mají nespočet míst, kde se mohou věnovat tomu, co mají rádi. Za zmínku stojí Krušnohorská magistrála, na kterou si můžete troufnout jak na kole, tak na běžkách. V létě se zase vykoupete v přírodním koupališti, například v jezeře Kristýna nebo Milada anebo v báječných aquaparcích třeba v Děčíně nebo ve Špindlerově Mlýně.

Wellness pobytů je v těchto lokalitách nepočítaně. Najdete tu i několik hotelů propojených s lázněmi, kde můžete využívat benefitů léčivé vody. Vybrat si proto můžete pobyt třeba v Lázních Libverda v Jizerských horách, v Krkonoších se zase skrývají proslulé Jánské Lázně. V regionu však nechybí ani spousta hotelů s wellness zónou, ve které najdete vířivku, bazén i saunu. Oddávat se neomezenému wellness tak můžete, kdykoliv se vám zachce.