Dovolená ve Štýrsku

Nejen Štýrský Hradec stojí na jihu Rakouska za návštěvu. Celé Štýrsko nabízí spoustu přírodních krás, však se mu také říká "zelené srdce Rakouska". Vydat se sem můžete za ledovci, jezery, termálními lázněmi, turistikou i lyžováním.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel disponuje vlastním, velmi kvalitním wellness centrem a díky lokalitě je také ideální na jednodenní výlety po okolí. Pokud tedy stejně jako já rádi vyrážíte na procházky do hor a večer se chcete natáhnout v sauně či v bazénu, tak je Sporthotel am Semmering ideální volbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Payerbacherhof jsme byli spokojeni. Pokoj byl prostorný, útulně zařízený a potěšil mě v něm koutek s varnou konvicí, kde byla k dispozici káva, čaj a horká čokoláda. Hotel má velmi krásnou zahradu, kde se můžete procházet nebo si tu jen tak posedět a načerpat energii. Wellness centrum je menší, ale zato nové. Ve vířivce a sauně jsme si skvěle zarelaxovali po náročné túře. Městečko i samotné okolí je velmi krásné a není zde nouze o výlety jak pro páry, tak rodiny s dětmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Vydejte se na jih Rakouska do krásné oblasti Štýrsko zasazené mezi ledovec Dachstein a úrodné vinice. Tento region je právem přezdíván „zelené srdce Rakouska“.

Štýrsko – zelený ráj turistiky i památek

Hlavním centrem rušného života je ve Štýrsku město Graz. Dopřejte si alespoň několik hodin na poznávání tohoto nádherného města, jehož historické centrum je zapsáno mezi památky UNESCO. Hlavní dominantou města je zámek Eggenberg s nádhernými zahradami i úchvatnými interiéry, který rozhodně stojí za vidění. Další překrásnou štýrskou památkou je benediktinský klášter Admont na severu země. Pokud zatoužíte po přírodě, vyrazit na výlet po nespočtu turistických a cyklistických stezek. Zavedou vás například jezero Aussee s nádhernými panoramaty okolí nebo údolí řeky Mur.

V zimě si na dovolenou do Štýrska nezapomeňte vzít i lyže. Určitě je budete potřebovat na jednom z lyžařských středisek nedaleko vašeho ubytování. Místní střediska jsou pověstná moderním vybavením a skvělým zázemím pro rodiny s dětmi. Po perfektním lyžování či turistice vám přijde vhod odpočinek ve vířivce nebo v sauně. Zvolte si proto ubytování s vlastním wellness centrem a dokonalý odpočinek budete mít pár kroků od pokoje. O ještě vnější pohodlí se postarají Osobně ověřené pobyty, o jejichž kvalitě svědčí samá pozitivní hodnocení od zákazníků Travelkingu.