Dovolená ve Štýrsku

Nejen Štýrský Hradec stojí na jihu Rakouska za návštěvu. Celé Štýrsko nabízí spoustu přírodních krás, však se mu také říká "zelené srdce Rakouska". Vydat se sem můžete za ledovci, jezery, termálními lázněmi, turistikou i lyžováním.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Vydejte se na jih Rakouska do krásné oblasti Štýrsko zasazené mezi ledovec Dachstein a úrodné vinice. Tento region je právem přezdíván „zelené srdce Rakouska“.

Štýrsko – zelený ráj turistiky i památek

Hlavním centrem rušného života je ve Štýrsku město Graz. Dopřejte si alespoň několik hodin na poznávání tohoto nádherného města, jehož historické centrum je zapsáno mezi památky UNESCO. Hlavní dominantou města je zámek Eggenberg s nádhernými zahradami i úchvatnými interiéry, který rozhodně stojí za vidění. Další překrásnou štýrskou památkou je benediktinský klášter Admont na severu země. Pokud zatoužíte po přírodě, vyrazit na výlet po nespočtu turistických a cyklistických stezek. Zavedou vás například jezero Aussee s nádhernými panoramaty okolí nebo údolí řeky Mur.

V zimě si na dovolenou do Štýrska nezapomeňte vzít i lyže. Určitě je budete potřebovat na jednom z lyžařských středisek nedaleko vašeho ubytování. Místní střediska jsou pověstná moderním vybavením a skvělým zázemím pro rodiny s dětmi. Po perfektním lyžování či turistice vám přijde vhod odpočinek ve vířivce nebo v sauně. Zvolte si proto ubytování s vlastním wellness centrem a dokonalý odpočinek budete mít pár kroků od pokoje. O ještě vnější pohodlí se postarají Osobně ověřené pobyty, o jejichž kvalitě svědčí samá pozitivní hodnocení od zákazníků Travelkingu.