Pobyt v polských Krkonoších

Krkonoše patří k turisty oblíbeným lokalitám. Pokud už jejich českou stranu dobře znáte, navštivte tu polskou! Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí zdatné sportovce i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou přírodou. Tak nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Načítám nabídky...


Objevte Krkonoše i z polské strany

Máte pocit, že nejvyšší české hory znáte jako své boty? Vyražte je prozkoumat netradičně na jihu Polska. I pro přírodu na druhé straně hranice jsou příznačná ledovcová jezera, vodopády a také žulové skály fantastických tvarů (například Poutníci (Pielgrzymy), Polední kámen (Słonecznik), Tvarožník (Twarożnik) a Svinské wink). Na návštěvu se pak vypravte do horského střediska Sklářská Poruba, nedaleko kterého stojí známý dřevěný kostel Wang dovezený až z Norska. Nacházejí se zde také oblíbené termály a aquaparky, mezi kterými vynikají hlavně Cieplické termální lázně. Odpočinek ve wellness centru si můžete dopřát i přímo ve vašem hotelu.

V zimě se Krkonoše mění v cíl milovníků zimních sportů. Místní stopy vedoucí krásnou přírodou jsou proslavené mezi běžkaři z mnoha zemí a ještě oblíbenější jsou místní lyžařská střediska. Zvolte ubytování blízko sjezdovky a užijte si i lyžování či běžkování dosyta. Mezi nejoblíbenější střediska zde patří Ski Arena Szrenica či Ski&Sun Świeradów Zdrój.