Užijte si polopenzi a neomezený vstup do wellness s finskou saunou, římskou aroma koupelí i vířivkou v Resortu Stein. Podle varianty vás čeká také pivní koupel a parafínový zábal. Nedaleko resortu jsou Františkovy Lázně a město Cheb, které rozhodně stojí za návštěvu. A odpustit si nemusíte ani lyžování, otestujte třeba sjezdovky německého Arzbergu.

O ubytování

Hned vedle přehrady Skalka se nachází sportovně koncipovaný Resort Stein ***. Leží v obci Skalka jen 3 km od Chebu a 4 km od Františkových Lázní. Krásně si tu odpočinete díky úzkému propojení s okolní přírodou - hotel najdete například přímo na cyklostezce, a rozprostírají se tak před vámi mnohé cyklotrasy.

V Chebu prozkoumejte Chebský zámek nebo náměstí s kašnou se sochou Herkula, do Františkových Lázní zase zajeďte za relaxem a procházkami po po kolonádách. V zimě se zde dá krásně projet okolí na běžkách anebo se vydat za sjezdovým lyžováním blízko za hranice do německého Arzbergu (15 km), do Aše (21 km) či Mariánských Lázní (35 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 33 pokojů vybavených v různých stylech, od rančového po luxusní. V každém z nich najdete satelitní TV, WiFi nebo WLAN připojení, trezor, ledničku a vlastní koupelnu (toaleta a sprchový kout či vana). Do všech pokojů je možnost umístit přistýlku a za příplatek můžete získat pokoj s balkónem.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci se podávají tradiční české i mezinárodní pokrmy, v létě můžete posedět na terase a těšit se na grilování.

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness je tu pro vaše chvíle oddechu a regenerace. Navštivte finskou saunu nebo vířivku s teplou vodou. Pokud máte náladu na něco netradičního, doporučujeme danárium, kombinaci sauny a parní lázně. Na koho je sauna příliš horká, může vyzkoušet římskou aroma lázeň o teplotě 35 - 60 °C, rozhodující je zde takřka 100% vlhkost vzduchu.

Něco navíc

Hotel má také vlastní ekofarmu a minizoo, kde si můžete domluvit vyjížďky na koních jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Pro dětské jízdy jsou k dispozici poníci. V hotelu jsou k dispozici pomůcky na líný tenis, badminton, pétanque, streetball, míčové hry i půjčovna jízdních kol.

Resort Stein ***

Resort Stein ***

Skalka 10 , Cheb
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 315 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Vzdálenost od jezera
5 km
Zastávka
0,9 km