Dovolená v Severní Dalmácii

Severní Dalmácie je turisticky velmi oblíbená oblast rozkládající se mezi letoviskem Karlobag a mysem Zečevo. Na pobřeží Severní Dalmácie najdete průzračné moře a překrásné oblázkové pláže. Na pevnině můžete navštívit také tři nádherné národní parky. Nejznámějším z nich je Národní park Plitvice patřící mezi památky UNESCO. Terasovitě položená jezera, mnoho vodopádů a křišťálově čistá voda činí z Plitvic skutečný světový unikát. Největšími městy jsou Zadar a Šibenik, kde se nachází spousta úchvatných památek včetně šibenické Katedrály sv. Jakuba zapsané rovněž na Seznamu UNESCO. Ze Zadaru se lodí snadno dostanete na ostrovy s úchvatnou nedotčenou přírodou jako Pag, Ugljan, Dugi Otok, Pašman a Murter.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým