Dovolená v Severní Dalmácii

Severní Dalmácie je turisticky velmi oblíbená oblast rozkládající se mezi letoviskem Karlobag a mysem Zečevo. Na pobřeží Severní Dalmácie najdete průzračné moře a překrásné oblázkové pláže. Na pevnině můžete navštívit také tři nádherné národní parky. Nejznámějším z nich je Národní park Plitvice patřící mezi památky UNESCO. Terasovitě položená jezera, mnoho vodopádů a křišťálově čistá voda činí z Plitvic skutečný světový unikát. Největšími městy jsou Zadar a Šibenik, kde se nachází spousta úchvatných památek včetně šibenické Katedrály sv. Jakuba zapsané rovněž na Seznamu UNESCO. Ze Zadaru se lodí snadno dostanete na ostrovy s úchvatnou nedotčenou přírodou jako Pag, Ugljan, Dugi Otok, Pašman a Murter.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko