Pobyt s úschovnou kol

O svá kola se nemusíte bát. Na ubytování je připravena samostatná místnost jen pro ně. Bezpečnou úschovnu kol uvítáte například za špatného počasí, ale vhod přijde i při případných opravách nebo pravidelném cykloservisu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Pensionu Mlýn jsme si i přes nepřízeň počasí nadmíru užili a velice nás potěšila ochota personálu a pohostinnost místních. Oblast nabízí dokonalý útěk z města a mnoho různorodých atrakcí – od vyhlídek a turistických tras po jedinečná lokální vinařství a unikátní vinné sklípky. Na komfortní ubytování a stravu formou polopenze budeme vzpomínat dlouho a s láskou.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Víkend ve Znojmě jsme si opravdu užily. Zařízení hotelu i pokoje je starší, ale na dvoudenní pobyt to stačilo. Z pokoje jsme měly krásný výhled na divadlo a přilehlý park. Z polopenze musíme pochválit především večeře, kde jsme si mohly hlavní jídlo vybrat ze tří variant. Já mohu doporučit například vepřový řízek, který byl opravdu velký, a velmi jsem si na něm pochutnala. Ve Znojmě určitě doporučuji návštěvu podzemí a historického centra. My jsme vyrazily i do přírody, na Vyhlídku Králův stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Milujete poznávat krásy dané lokality ze sedla vašeho bicyklu? Ještě, že existují ubytovací zařízení, která jsou pro vás jako dělaná! Vyjeďte na pobyt s úschovnou kol a nemějte strach, že by se vašemu jízdnímu kolu něco stalo.

Cyklistická dovolená jak se patří

Výtečnou volbou je si také hledat pobyt, který nabízí možnosti relaxu. Po takové náročnější cyklotúře to oceníte! Můžete koukat po hotelech a penzionech s vnitřním bazénem, venkovním bazénem, se saunou anebo s privátním wellness. Není výjimka ani ubytování **přímo propojené s lázněmi.

Nechce se vám kola tahat na dovolenou s sebou? Některá ubytovací zařízení poskytují také půjčovnu kol.

Tip od Travelkingu: Hledejte ubytování i podle toho, jak se líbilo ostatním zákazníkům. Každý, kdo s námi cestuje, má možnost se k pobytu vyjádřit a ohodnotit jej hvězdičkami. Ta nej ubytování najdete ohodnocena jako vynikající se 4,5 hvězdičkami a více.