Dovolená v Amsterdamu

Toužíte po dovolené, na kterou určitě nezapomenete? Pak vyrazte do Amsterdamu! Hlavní město Nizozemska vás uchvátí svou nezaměnitelnou atmosférou, bohatou kulturou a historiií i skvělou gastronomií. Vyberte si z našich pobytů a užijte si denní poznávání a noční život v jedné z nejživějších evropských metropolí.

Načítám nabídky...


Hurá do Amsterdamu! V hlavním městě Nizozemska se budete mít báječně. Zamilujete si ho pro jeho nezaměnitelnou atmosféru a působivou architekturu. Vydáte se po stopách historie, proplujete město po kanálech nebo si užijete příjemné chvilky v jedné z tisíce restaurací a kaváren.

Dovolená v Amsterdamu – poznejte “Benátky severu”

Díky bohatým možnostem vyžití se tu najde něco pro každého. Milovníci umění nesmí vynechat návštěvu Rijksmusea, kde si prohlédnou díla významných holandských mistrů, jako je Verleen. Pokračovat mohou rovnou do Muzea Van Gogha. Ti, kteří rádi kráčí ve stopách historie, budou u vytržení z místních památek – bazilika sv. Mikuláše, náměstí Dam nebo dům Anny Frankové.

Amsterdam je ideálním místem k odpočinku, ale i noční zábavě. Zarelaxujete si v zelené oáze v centru města, ve Vondelparku s vodotrysky a rozsáhlými zelenými plochami, na kterých si každý užívá volný čas po svém. Šmrnc moderního letoviska prožijete také na jedné z mnoha kulturních akcí, které se tu v ulicích konají.

Na objevování Amsterdamu a jeho okolí si vyhraďte dostatek času. Abyste si při pobytu v Nizozemí opravdu odpočinuli, volte hotely s wellness. Vždycky se totiž vyplatí mít možnost nabrat síly ve vířivce nebo sauně.