Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Travelking pomáhá

Při platbě jakéhokoliv pobytu máte možnost přispět malou částkou na dobrou věc. Z vybraných financí budeme přispívat těm, kteří to nejvíce potřebují.

SPOLEČNĚ JSME JIŽ VYBRALI

1 574 917 Kč

Jak přispět na charitativní projekty?

Vyberte si pobyt
z našich nabídek
Při nákupu zvolte
"Chci přispět na charitu"
Zvolte částku
a dokončete nákup

Komu už jsme pomohli

25 000 Kč

Útulek “U Šmudliny”

Podpořili jsme v roce 2023


Ne každý pes a kočka má to štěstí, že má rodinu, ve které dostává lásku a péči, jakou si zaslouží. Podporujeme proto útulky, které se o psy a kočky starají zodpovědně, a zajistí jim dobré zázemí i veterinární péči do doby, než se pro ně najde nová vhodná láskyplná rodina. Spolu s vámi jsme částkou 25 000 Kč podpořili útulek U Šmudliny, Tachov-Vítkov.

V Travelkingu máme dog friendly kanceláře, psí kolegové jsou vítanou posilou našeho týmu. Pomoc útulkům pro zvířata chápeme jako smysluplnou. V dřívějších charitativních akcích jsme útulky podpořili finančně i krmivem. Děkujeme, že se zapojujete a při nákupu přispíváte na charitu. Věříme, že společně dokážeme pomoci mnoha lidem, zvířatům a organizacím.

40 000 Kč

Dětský domov Jílová

Podpořili jsme v roce 2023


I díky vaší podpoře jsme mohli předat finanční dar Dětskému domovu Jílová v Brně. Hlavním cílem péče a výchovy v dětském domově je poskytnout prostředí co nejvíce podobné životu v rodině. Děti mají možnost bydlet v rodinných skupinách v bytě, kde je také zázemí pro vychovatele. Po dovršení osmnáctého roku mohou děti dále pokračovat ve studiu a bydlet v dětském domově na základě dohody, a to až do 26. roku věku. Ti, kteří této možnosti využívají, studium vždy úspěšně dokončí.

Většina z kolegů v Travelkingu miluje různé druhy sportu a podporuje zdravý životní styl. A tak tento finanční dar dětem posloužil na pořízení sportovního vybavení a k úhradě sportovních aktivit, s čímž velmi souzníme.

50 000 Kč

Auto pro Natálku

Termín sbírky: 01.04.2022 - 31.08.2022


Ačkoliv se Natálka Jakšová narodila s vážným handicapem, je velmi veselá, optimistická a užívá si života, jak to jen jde. Její rodina ovšem nedávno bohužel přišla o auto po nehodě zaviněné nepozornou řidičkou. To Natálce i jejím blízkým komplikuje každodenní život, protože je nutné pravidelně jezdit na kontroly k lékařům.

Rozhodli jsme se proto Jakšovým přispět částkou 50 000 Kč na pořízení nového vozu. Přejeme Natálce spoustu bezpečných cest nejen k lékaři, ale také například za prarodiči a na výlety. Natálka totiž i přes svůj handicap miluje cestování a my věříme, že v prostorném a komfortním autě navštíví spoustu krásných míst.

100 000 Kč

Český červený kříž

Termín sbírky: 01.01.2021 - 10.03.2022


To co se na Ukrajině právě teď děje jsme nechtěli a nemohli nechat bez povšimnutí. Věříme, že každý, kdo alespoň trochu může, v těchto dnech pomáhá, a inspiruje tak k pomoci i druhé.

Letos jsme se, vzhledem k situaci, vysbíranou částku 100 000 Kč rozhodli poslat na účet organizaci Český červený kříž, který se stará o raněné a lidi v nouzi na Ukrajině. Finanční prostředky tak budou využity například k nákupu zdravotnického materiálu, chirurgického vybavení, navigačních prostředků, zdravotnických stanů apod.

50 000 Kč

FOR HELP

Termín sbírky: 01.01.2019 - 31.12.2020


Vybrané prostředky půjdou tentokrát na pomoc rodině Vilkošových, vyšetření speciální bio rezonancí a různé doplňkové přípravky. Už jste dneska udělali dobrý skutek?

Vybrané prostředky půjdou tentokrát na pomoc rodině Vilkošových, vyšetření speciální bio rezonancí a různé doplňkové přípravky. Už jste dneska udělali dobrý skutek?

50 000 Kč

Běh pro útulky

Termín sbírky: 01.03.2018 - 01.08.2018


Proč pomáhat jen jednomu útulku, když můžete pomoci útulkům po celé České republice? Charitativní akce Běh pro útulky funguje už pět let a jejím prostřednictvím máte šanci zlepšit život mnoha čtyřnohým kamarádům a kamarádkám. Protože ve Travelkingu máme psy i ostatní zvířata rádi, rozhodli jsme se jim pomoct. Tentokrát se pomoc týká útulků v Brně, Liberci, Opavě, Plzni a Pardubicích. Pojďte do toho s námi.

Zajistit podmínky všem odloženým či nalezeným chlupáčům není nic jednoduchého. I tak se pořadatelé akce Běh pro útulky snaží dělat, co mohou. Rozhodně je nechceme v tomto snažení nechat samotné. A co vy?

20 000 Kč

Detský domov Nádej

Termín sbírky: 01.03.2018 - 01.08.2018


Jednou z věcí, které dětem v dětských domovech chybí nejvíc, jsou chvíle neorganizované zábavy, normální zážitky, o které je absence rodiny připravila. Proto jsme se rozhodli podpořit skupinu dětí z Dětského domova Nádej v obci Bernolákovo. Spolu s námi je můžete poslat na dovolenou na Liptov a věnovat jim tak to nejcennější - chvíle, na které budou vzpomínat.

Nápad místních vychovatelů vzít "své" děti na úplně obyčejnou dovolenou, jakou zažije skoro každé dítě mimo dětské domovy, má za cíl především narušit každodenní stereotyp přesně naplánovaných dní. Naději na uskutečnění tohoto nápadu můžete podpořit i vy.

150 000 Kč

Společně k úsměvu

Termín sbírky: 30.06.2017 - 01.08.2018


Přispěli jste s námi na činnost mladých lidí, kteří si prošli onkologickou léčbou a nyní se v roli moudrých průvodců vracejí zpět za pacienty na dětské onkologii. Záměrem této organizace je povzbudit a předat vlastní jedinečnou zkušenost – pacientům, jejich rodinám i zdravotnickému personálu. V České republice jde zatím o ojedinělý projekt.

Díky vám se nám podařilo vybrat 150 000 Kč. Částka byla využita na realizaci seberozvojového víkendu pro vyléčené dospívající, který má za úkol především pomoci těmto lidem začlenit se zpět do společnosti. Část financí šla také na tisk brožurek pro pacienty dětské onkologie a na tisk informačních letáků určených k propagaci myšlenky spolku.

50 000 Kč

Zpátky do života

Termín sbírky: 30.06.2017 - 01.03.2018


Silný zdravý kluk dlouho žil jako všichni ostatní. Pak ale přišla autonehoda a jeho život se najednou převrátil. Filip zůstal ve vigilním kómatu: je „vzhůru“, má otevřené oči a přijímá podávanou stravu, ale nekomunikuje. Je momentálně doma a pečuje o něj 24 hodin denně jeho maminka.

Filip v současné době opravdu dělá pokroky. Jeho stav se může ještě zlepšit díky pravidelné fyzioterapii a potřebnému zdravotnímu vybavení. Díky vám jsme vybrali 50 000 Kč a mohli jsme tak udělat radost nejen Filipovi a jeho mamince, ale také všem, kdo ho mají rádi.

50 000 Kč

Spolek Ichtyóza

Termín sbírky: 30.06.2017 - 01.03.2018


Ichtyóza je genetické kožní onemocnění charakterizované suchou a šupinatou pokožkou. Spolek dnes podporuje celkem 15 dětí s touto vážnou chorobou. Martínek, Nelinka, Amálka, Samík, Filípek, Ivanka, Lenka, Lukášek, Matěj, Hanička, Ondra, Kubík, Tomášek, Filípek a Sebík… ti všichni mají své příběhy. Spolu s vámi se nám podařilo vybrat 50 000 Kč určených těmto dětem na pomoc.

V případě ichtyózy je důležitá především hydratace kůže, a to termálními vodami, promašťováním, tekutinami. Proto šla vybraná částka na nákup potřebných prostředků – krémů a zdravotnických potřeb.

135 000 Kč

Základní umělecká škola

Termín sbírky: 01.01.2017 - 30.06.2017


Spolu s vámi jsme v loňském roce podpořili talent mladých začínajících umělců v Základní umělecké škole ve Spišské Nové Vsi. Ve spolupráci s Městským kulturním centrem se nám podařilo zlepšit podmínky ve dvou výtvarných třídách.

Díky vašim štědrým darům jsme nakonec vybrali částku 135 000 Kč, kterou jsme věnovali na nákup deseti profesionálních malířských stojanů a také kvalitního osvětlení, které ve škole chybělo.

50 000 Kč

Dětský domov Bojkovice

Termín sbírky: 01.10.2016 - 31.12.2016


Zatoužili jsme udělat radost dětem z dětských domovů, a proto jsme se rozhodli společně s vámi zajistit, že pod vánočním stromečkem najdou děti z dětského domova Bojkovice parádní dárek. Jaký? Letní dovolenou, která jistě potěší všechny děti bez ohledu na věk.

Díky Vám se nám podařilo vybrat potřebnou částku ve výši 50 000 Kč, která letní pobyt dětem pokryje.

260 000 Kč

Filípek Sršeň

Termín sbírky: 01.07.2015 - 31.12.2016


Před více než rokem jsme začali pomáhat malému Filípkovi, který od narození trpí mentálně - motorickým postižením, kvůli čemuž si nemůže užívat dětských radovánek jako ostatní děti jeho věku. Aby se Filípkův stav zlepšoval, musí dennodenně cvičit a absolvovat rehabilitační léčbu Klim - therapy. Právě tato léčba v Sanatoriích Klimkovice přináší nejlepší výsledky, je však výrazně finančně náročná. Společně se nám pro něj podařilo vybrat nejprve 40 000 Kč, poté dokonce 120 000 Kč.

V dubnu 2016 podstoupil Filip speciální operaci metodou Ulzibat, po níž musí nezbytně následovat další terapie v Klimkovicích. Aby mohl Filípek zdárně pokračovat na své cestě za životem normálního kluka, rozhodli jsme se opět uspořádat sbírku na jeho léčbu. Především díky Vám se nám podařilo potřebnou částku 50 000 Kč vybrat. Sbírku na tu stejnou léčbu jsme si zopakovali i letos před Vánocemi, opět jsme pro Filípka potřebných 50 000 Kč získali.

Celý Filípkův příběh si můžete přečíst zde.

30 000 Kč

Kočičí útulek Alfonz Úmonín

Termín sbírky: 01.10.2016 - 31.12.2016


Všichni živí tvorové si zaslouží pomoc stejným dílem. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit kočičí útulek Alfonz Úmonín, který vznikl v roce 2015 a stará se zvláště o nemocné kočky a koťata. Personál útulku pečuje o zvířata v nouzi 7 dní v týdnu po celý rok, čímž si získává náš obdiv.

V současné době má útulek kapacitu 25 koček. Pomoci můžete nejen tak, že některou z nich adoptujete, ale jakýmkoli finančním příspěvkem.

Společně se nám podařilo vybrat 30 000 Kč, které útulek použije na potřebné vybavení, krmivo a léky pro kočičky.

10 000 Kč

Nadační fond Muži proti rakovině

Termín sbírky: 01.11.2016 - 30.11.2016


Listopad se v posledních několika letech už tradičně nese ve znamení Movembru a letos se do řad odvážných mužů s Mo knírkem zařadil i Travelking. Celý měsíc naše mužská část poctivě pěstovala kníratou ozdobu pod nosem, aby podpořila boj proti rakovině. Někteří s větším úspěchem, někteří s poněkud menším, bohužel.

Věříme, že Movember má smysl a že je třeba proti rakovině prostaty bojovat všemi dostupnými prostředky. Proto jsme přispěli Nadačnímu fondu Muži proti rakovině částkou 10 000 Kč.

25 000 Kč

Útulek Tibet

Termín sbírky: 01.11.2016 - 30.11.2016


Obdivujeme odhodlání a zápal těch, kteří nezištně pomáhají, ať už lidem nebo zvířatům. Proto jsme se rozhodli pomoct ochotným majitelům a dobrovolníkům soukromého Útulku Tibet, kteří se na vlastní náklady starají o opuštěné kočky, handicapované psy, prasátka a srnečka Lennyho. Útulek najdete v Bučovicích u Brna a poznáte ho mimo jiné i podle rozbitého plotu, na který útulek aktuálně sbírá finance.

Pomocnou ruku ke vzniku nového plotu a nákupu potřebných léků a vybavení jsme chtěli podat i my a to sbírkou na 25 000 Kč. Díky vaší podpoře se nám částku již podařilo vybrat a předat útulku. Děkujeme.

25 000 Kč

Rafael o.p.s.

Termín sbírky: 01.07.2016 - 30.09.2016


Neodoláte psímu pohledu? My také ne a proto naše poslední pomoc směřuje do Rafael o.p.s., neziskové organizace, která jako první v ČR začala zachraňovat a léčit týrané pejsky. Majitelka útulku od roku 2003 poskytuje dočasný domov týraným psům, obětavě se o ně stará, poskytuje jim léčbu a hledá pro ně nové páníčky.

Díky vám se podařilo vybrat 25 000 Kč, které byly psímu útulku Rafael o.p.s. předány. Ačkoliv každý pejsek žije ve vlastní boudě a má k dispozici výběh, jedna věc přece jen útulku chybí. Částku, kterou útulek obdržel, využije majitelka na vybudování vrtu na vodu, aby se dále nemusela přivážet do areálu v barelech. To výrazně ušetří náklady a zlepší úroveň péče, kterou paní Volková, majitelka Rafael o.p.s., pejskům poskytuje.

180 000 Kč

SNAC & MIST

Termín sbírky: 01.01.2016 - 30.06.2016


Neziskovou organizaci SNAC & MIST založili lidé, kteří žijí pro děti. Zakladatelé jsou dva a mají zkušenosti především s přípravou a vedením vzdělávacích a zábavných programů, školek i škol v přírodě, lyžařských kurzů i dalších sportovních aktivity pro děti - od těch nejmenších ze školek, až pro ty větší ze základních škol a gymnázií.

Hlavním cílem této organizace je umožnit stejné sportovní aktivity také dětem ze sociálně slabších rodin, které nemají finanční prostředky na to, aby všechny tyto nákladné kurzy svým dětem zaplatili. „Pracuji v mateřských školkách a potkávám se s rodiči, kteří chtějí, aby jejich děti sportovali, snesli by jim modré z nebe, ale finance jim to bohužel nedovolují.“

Do nynějška se organizaci podařilo sehnat finance, aby mohli zaplatit vstupy do sportovních zařízení a sportovní pomůcky. Rádi by však získali více finančních prostředků, aby mohli nakoupit také gymnastické pomůcky. Momentálně využívají náčiní, které jim zapůjčují střední školy, ale jedná se o starší pomůcky, které jsou pro děti v předškolním věku nevhodné. Lidem z organizace SNAC & MIST jde především o bezpečnost dětí, proto chtějí obstarat vše novější a hlavně více vyhovující menším dětem.

Na organizaci a přípravu aktivit nejsou zakladatelé sami, ale mají kolem sebe tým stejně nadšených dobrovolníků z řad středoškoláků. A proč celý projekt vznikl? „Protože ty děti si to zaslouží,“ říká jeden ze zakladatelů organizace. „Když máš možnost vydělat si dost peněz vlastníma rukama, poděl se s těmi, kteří takovou možnost nemají.“

Neziskové organizace SNAC & MIST jsme předali 180 000 Kč (6 500 €), které budou použity na nákup nového vybavení tělocvičny a zajištění dalších sportovních aktivit pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Díky vaší pomoci si děti užijí nové gymnastické náčiní, trampolínu a speciální bezpečnostní podložku. Děkujeme, že pomáháte s námi.

13 500 Kč

Lions Clubs International

Termín sbírky: 15.12.2015 - 25.12.2015


Mezi aktivity klubu patří hlavně zdravotnická péče o zrakově postižené, nákup pomůcek pro vzdělávání a běžný život a pomoc při integraci do společnosti. Dále také sportovní, vzdělávací a společenské akce pro zrakově postižené. Klub pomáhá s výcvikem slepeckých psů, pořídil tandemová kola pro zlepšení mobility postižených nebo třeba uspořádal "slepeckou večeři", kde si zájemci mohli vyzkoušet jaké to je žít obklopený absolutní tmou. Vybraná částka 500 € byla věnována na rozvoj aktivit klubu, které jsme výše vypsali.

16 500 Kč

Útulek Třebíč

Termín sbírky: 01.04.2014 - 31.10.2014


V roce 2014 pomohl Travelking Útulku pro opuštěná zvířata v Třebíči. Z celé vybrané částky ve výši 16 000 Kč jsme do útulku nakoupili krmení, léky, hračky a další potřebnosti. Na video z předání se můžete podívat zde:

Máte pro nás tip, komu bychom mohli pomoci příště?