Víkendový pobyt

Chcete se v blízké době vydat na krátký pobyt, abyste si odpočinuli? Využijte víkendu a vydejte se na pobyt od pátku do neděle, bude vám tak stačit jen půl den či jeden den dovolené. Zobrazené hotely a penziony mají během následujících 3 měsíců alespoň 5 víkendů volných. Vyberte si svůj vysněný pobyt dřív než se vyprodá, víkendovky jsou totiž velmi oblíbené.

Prohlédněte si hotely a penziony, které mají volno tento víkend, příští víkend, anebo přespříští víkend.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Víkendové pobyty jsou parádním způsobem, jak uniknout z každodenní reality a dobít baterky. Každý z nás ale čerpá energii jinak. Jak to máte vy? Čerpáte energii sólo výletem? Romantickým víkendem ve dvojici nebo dobrodružným pobytem plným aktivit s celou rodinou?

Za víkend se toho dá stihnout hodně

Ať už se vydáte kamkoliv, mějte po ruce naši Travelpedii. Díky ní budete mít hromadu tipů, co v dané lokalitě dělat – ať už se vydáte do Krakova, na Šumavu nebo do Hévízu.

Tip Travelkingu: Pokud nepotřebujete vyjet na víkendový pobyt hned, prozkoumejte naše TravelBomby. To jsou ty nejlepší nabídky s výraznými slevami.

I pobyty na poslední chvíli ale můžou dopadnout jako ty nejlepší zážitky do konce života. Podívejte se na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend, příští víkend či přespříští víkend.