Víkendový pobyt

Chcete se v blízké době vydat na krátký pobyt, abyste si odpočinuli? Využijte víkendu a vydejte se na pobyt od pátku do neděle, bude vám tak stačit jen půl den či jeden den dovolené. Zobrazené hotely a penziony mají během následujících 3 měsíců alespoň 5 víkendů volných. Vyberte si svůj vysněný pobyt dřív než se vyprodá, víkendovky jsou totiž velmi oblíbené.

Prohlédněte si hotely a penziony, které mají volno tento víkend, příští víkend, anebo přespříští víkend.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Víkendové pobyty jsou parádním způsobem, jak uniknout z každodenní reality a dobít baterky. Každý z nás ale čerpá energii jinak. Jak to máte vy? Čerpáte energii sólo výletem? Romantickým víkendem ve dvojici nebo dobrodružným pobytem plným aktivit s celou rodinou?

Za víkend se toho dá stihnout hodně

Ať už se vydáte kamkoliv, mějte po ruce naši Travelpedii. Díky ní budete mít hromadu tipů, co v dané lokalitě dělat – ať už se vydáte do Krakova, na Šumavu nebo do Hévízu.

Tip Travelkingu: Pokud nepotřebujete vyjet na víkendový pobyt hned, prozkoumejte naše TravelBomby. To jsou ty nejlepší nabídky s výraznými slevami.

I pobyty na poslední chvíli ale můžou dopadnout jako ty nejlepší zážitky do konce života. Podívejte se na naši nabídku hotelů a penzionů, které mají volno tento víkend, příští víkend či přespříští víkend.