Vydechněte si od každodenního shonu na dovolené v Moravskoslezských Beskydech. Ubytujte v Penzionu u Maryny, kde si pochutnáte na české kuchyni formou a zahrajete si bowling. V ceně balíčku je polopenze i welcome drink. O zábavu se pak postarají okolní památky, aquaparky.

O ubytování

Penzion u Maryny v Bocanovicích ve Slezsku je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd, kde najdete dostatek zázemí pro odpočinek. Na své si však přijdou také hosté se sportovním i kulturním duchem. Za historií se vydejte do Jablunkovského arboreta a sanatoria s útulnými altánky (2,8 km) či Kláštera sester Alžbětinek (4,1 km), za dalšími přírodními monumenty se vydejte obdivovat Středověké opevnění Šance (10,3 km) či skalní útvar Čertovy mlýny (16,3 km). Zalyžovat si zajeďte do Ski areálu Mosty u Jablunkova (6,2 km), na Severku (7,1 km) nebo do Ski areálu Kempaland (9,8 km).

Kde budete spát?

Ubytování je zajištěno ve stylových pokojích s televizí, posezením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Bude tu na vás dýchat domácká horská atmosféra.

Na čem si pochutnáte?

Součástí objektu je i restaurace. Na místním jídelníčku najdete především speciality české kuchyně, ale také ryby nebo devět druhů bramboráku. Možnost pochutnat si tu budete mít i díky polopenzi.

Něco navíc

Těšit se můžete i na profesionální bowling se čtyřmi dráhami.

Restaurace a Penzion u Maryny

Restaurace a Penzion u Maryny

Bocanovice 3 , Bocanovice
Česká republika

+420 776 778 340

restauraceumaryny@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
60 m
Sjezdovka
5,2 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Pustevny
Jurkovičova rozhledna
Jurkovičova rozhledna
Stezka Valaška
Stezka Valaška