Pobyty v Budapešti

Budapešť - historická metropole na Dunaji. Navštivte jedno z nejkrásnějších měst Evropy i světa. A to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli světově proslulým lázním Gellért, Széchenyi a dalším.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v T62 Hotelu *** jsme si užili od začátku do konce. Hotelové pokoje i všechny prostory mají pop-artový design vyšperkovaný stylovými malbami a originálním vybavením interiéru. Toto místo tak doporučuji všem, kdo vyhledávají jedinečná a zajímavá ubytování. Bufetové snídaně byly vynikající a pestré, takže nás nabili energií na celý den v Budapešti. Obrovskou výhodou hotelu je jeho umístění v centru města, a tak se k památkám snadno dostanete městskou dopravou, nebo dokonce i pěšky.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Aquincum mi jen dokázal, že Budapešť si jde užít i za horšího počasí. Na celodenní obchůzky nás vždy připravila skvělá snídaně, ze které si vybere opravdu každý. Po návratu na nás pak čekaly termální bazény, které nás příjemně prohřály. Pokoj byl velmi luxusní a na postelích se moc dobře spalo. Příjemným překvapením byla také láhev červeného vína, kterou jsme si vychutnaly za výhledu na noční Dunaj. Jediným mínusem bylo WiFi připojení, které se navečer vždy trochu zhoršilo. Z okolních výletů rozhodně doporučuji navštívit Markétin ostrov, který se nachází přímo naproti hotelu. Místní japonská zahrada s jezírky pro nás byla ideálním místem k odpočinku a oddechnutí si od ruchu velkoměsta. Třešničkou na dortu byla ostrovní minizoo s čápy, kteří se návštěvníků rozhodně nebáli. :)”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager


Kdo viděl Budapešť na vlastní oči, ten se nemůže vůbec divit, že je označována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. „Perla na Dunaji“ si svoje pojmenování zasloužila díky nespočtu fascinujících památek, nádhernému nábřeží i díky rušnému kulturnímu životu. Nechejte se Budapeští okouzlit i vy a vydejte se sem na pobyt.

Budapešť - to jsou romantická zákoutí, památky UNESCO i termální lázně.

Dovolená v hlavním městě v sobě skrývá mnohé výhody. Na dosahy ruky budete mít všechny významné památky jako jsou Budínský hrad, Matyášův chrám s věží Rybářské bašty nebo budovu parlamentu. Vychutnat si tu můžete také prvotřídní přepych a rozmazlování, jaké se vám v menších městech nenaskytne. Ubytujte se proto v Budapešti v jednom z mnoha luxusních hotelů z naší nabídky a zažijte na vlastní kůži, jaké to je žít alespoň pár dní v luxusu na světové úrovni.

Kromě památek byste v Budapešti neměli vynechat ani návštěvu termálních lázní. Právě v hlavním městě se totiž nachází největší lázeňský komplex Evropy - Termální lázně Széchenyi. Relax v léčivé vodě si užijete také v lázních Gellért se secesním interiérem nebo v lázních Lukács. Abyste měli jistotu, že návštěvu budapešťských lázní nevynecháte, vydejte se sem na lázeňský pobyt, kde se můžete těšit na lázně pár metrů od hotelu nebo na vstup do lázní v ceně pobytu.