Pobyty v Budapešti

Budapešť - historická metropole na Dunaji. Navštivte jedno z nejkrásnějších měst Evropy i světa. A to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli světově proslulým lázním Gellért, Széchenyi a dalším.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Obchodní tým


Kdo viděl Budapešť na vlastní oči, ten se nemůže vůbec divit, že je označována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. „Perla na Dunaji“ si svoje pojmenování zasloužila díky nespočtu fascinujících památek, nádhernému nábřeží i díky rušnému kulturnímu životu. Nechejte se Budapeští okouzlit i vy a vydejte se sem na pobyt.

Budapešť - to jsou romantická zákoutí, památky UNESCO i termální lázně.

Dovolená v hlavním městě v sobě skrývá mnohé výhody. Na dosahy ruky budete mít všechny významné památky jako jsou Budínský hrad, Matyášův chrám s věží Rybářské bašty nebo budovu parlamentu. Vychutnat si tu můžete také prvotřídní přepych a rozmazlování, jaké se vám v menších městech nenaskytne. Ubytujte se proto v Budapešti v jednom z mnoha luxusních hotelů z naší nabídky a zažijte na vlastní kůži, jaké to je žít alespoň pár dní v luxusu na světové úrovni.

Kromě památek byste v Budapešti neměli vynechat ani návštěvu termálních lázní. Právě v hlavním městě se totiž nachází největší lázeňský komplex Evropy - Termální lázně Széchenyi. Relax v léčivé vodě si užijete také v lázních Gellért se secesním interiérem nebo v lázních Lukács. Abyste měli jistotu, že návštěvu budapešťských lázní nevynecháte, vydejte se sem na lázeňský pobyt, kde se můžete těšit na lázně pár metrů od hotelu nebo na vstup do lázní v ceně pobytu.