Dovolená v Hajdúszoboszló

Navštivte proslulé léčebné lázně, které se díky množství a kvalitě poskytovaných služeb staly národním léčivým střediskem. Zdejší termální voda je vhodná pro odpočinek i léčení mnoha obtíží. Přijeďte si do Hajdúszoboszló odpočinout i vy.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Maďarské město Hajdúszoboszló je známé díky svým mimořádně oblíbeným lázním, které jsou nejrozsáhlejší nejen v Maďarsku, ale dokonce v celé Evropě. Oddech v termální vodě si tak vychutnáte na úctyhodné ploše velké až 30 ha, kde nechybí aquapark ani pláž. Jaká lákadla vás ještě v Hajdúszoboszló čekají?

Co na vás čeká v největších termálních lázních v Evropě?

Bazén v jeskyni, venkovní bazény, římský bazén, skluzavky, odpočinková místnost pro děti, vířivka, pláž… to je jen část vybavení v lázních Hajdúszoboszló. Ve většině bazénů na vás bude působit voda využívaná k léčbě pohybového ústrojí, dýchacího systému, gynekologických a kožních chorob, a také při problémech se zažíváním. Abyste požitek z relaxu v místní vodě pociťovali co nejčastěji, zvolte si ubytování propojené s lázněmi, díky čemuž můžete z pokoje vyrazit za termály rovnou v županu. O pořádnou relaxaci se postarají také procedury a wellness centrum, které si můžete dopřát jak ve vašem ubytování, tak v samotných lázních.

Kromě lázní a aquaparku si ve městě Hajdúszoboszló užijete také návštěvu muzea Bocskai Istvána nebo posezení v jedné ze známých restaurací zvaných csárda (čárda), kde můžete ochutnat tradiční pálivé speciality, místní vína a pálenky. V některých můžete narazit také na večery s živou hudbou. Za památkami se vydejte i do sousedního města Debrecín vzdáleného jen 21 km. I zde se nacházejí termální lázně Kerekestelep a aquapark Aquaticum. Za návštěvu stojí také největší chrám v Maďarsku nebo největší větrný mlýn ve střední Evropě.