Pobyt s poznáváním historických míst

Lákají vás příběhy z dob minulých? Ať už jste historikové laici, nebo profesionálové, pobyt za poznáním historických míst je pro vás ten pravý. Poodhalte některá z mnohých tajemství evropských měst, hradů a zámků, ale i nenápadných míst, která své dějiny stále pečlivě střeží.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolenou v Mariánských Lázních jsme si náramně užili. Už při příjezdu do hotelu o nás bylo královsky postaráno, velice sympatická recepční nám vše dopodrobna vysvětlila a přidala i tipy na zajímavosti v okolí. I po zbytek pobytu jsme se cítili jako vážení hosté. Poloha Hotelu Excelsior **** je ideální na procházky po kolonádách a objevování krás města, třešničkou na dortu je potom odpočinek ve wellness nebo různé relaxační procedury. Hotel cílí spíše na dospělé hosty, na děti jsme zde za celý pobyt nenarazili. Můžu jej proto doporučit hlavně těm, kteří si chtějí užít božský klid a relax ve dvou.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu **** jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Věděli jste, že v České republice máme 16 míst zapsaných na Seznamu světového dědictví UNESCO? Vydejte se za některým z nich a poznávejte historická místa, za kterými se sjíždí turisti z celého světa.

Kam za UNESCO památkami v Česku?

A u toho rozhodně nekončíme!

S Travelkingem se za historií můžete vydat i do zahraničí. Zkuste třeba víkendový pobyt v Krakově nebo v Budapešti.