Wellness pobyty v Praze

Vyrazte se svou drahou polovičkou na romantický wellness pobyt do Prahy, nebo s sebou vezměte celou rodinu. V hlavním městě si užijete nejen luxusní pobyt ve vířivce či sauně, ale i procházky historickým centrem, výtečnou gastronomii nebo bujarý noční život. Sto věží už vás nečekaně vyhlíží.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S ubytováním v Hotelu NH Collection Prague **** jsme byli velmi spokojeni. Hotel se nachází v klidné lokalitě nedaleko zastávek MHD, takže jsme se pohodlně dostali kamkoliv jsme potřebovali. Personál byl vždy milý, vstřícný a usměvavý. Pokoj byl dostatečně velký a nejvíce nás zaujala krásná koupelna se sprchovým koutem. Na snídani nechyběl velký výběr pečiva, cereálií, ovoce a zeleniny. My si nejvíce pochutnali na teplém bufetu, kde nechyběli párečky, míchaná vajíčka a opečená slanina. Raritou a pýchou tohoto hotelu je lanovka, kterou se do hotelu dostanete ze spodního partnerského hotelu. Hotel si od nás oprávněně zaslouží 1 a rádi se sem znovu vrátíme!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Olšanka nabízí snadnou dostupnost do centra Prahy i bohaté vyžití přímo v ubytování. Doporučuji především návštěvu Wine baru s možností romantické večeře a zaplavat si v ohromném plaveckém bazénu. Nadšenci wellness si skvěle odpočinou ve vířivce a saunách. Pokrmy i nápoje si tu můžete dopřát minimálně na 3 různých místech. Posezení poskytuje restaurace, vinný bar a kavárna. Moderně vybavené pokoje nabízí vše potřebné od pohodlné postele přes televizi až po set na přípravu kávy a čaje.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Praha je městem nekonečných možností. Má co nabídnout aktivním sportovcům, kavárenským povalečům i fanoušků historie. V jejích spletitých uličkách, zelených parcích a skvostných památkách se bude líbit každému, kdo do hlavního města zavítá. Jedno z nejpůvabnějších měst Evropy představuje i skvělé místo pro odpočinek. Vybírat můžete z desítek špičkových wellness pobytů a dopřát si po celodenním toulání se po městě zasloužený relax.

Vzhůru do hlavního města za luxusním wellness i fascinující historií

Vydejte se na parádní wellness pobyt do Prahy a užijte si odpočinek se vším všudy. Lenošení ve vířivce nebo sauně můžete proložit návštěvami útulných kaváren, vyhlášených podniků nebo proslulých památek. Dobře se však najíte také na ubytování, stačí si zvolit pobyt s polopenzí, nebo alespoň se snídaní, abyste dovolenkový den mohli začít jak se sluší a patří.

Líbit se vám tu bude na romantickém pobytu i na rodinné dovolené, ve druhém případě sáhněte určitě po pobytu s dětmi zdarma a dětským koutkem, kde bude o vaše ratolesti dobře postaráno. V Praze čeká na rodiny s dětmi mnoho rozmanitého vyžití, od planetária přes mořský svět až po dovádění na trampolínách.

A kam se v Praze podívat? Až obejdete světově známé památky jako Karlův most, Pražský hrad nebo Staroměstský orloj. Nevynechejte ani procházku Stromovkou, Letnou nebo si vyšlápněte na Petřín, kde najdete rozhlednu a unikátní zrcadlové bludiště. Budete-li si chtít odpočinout od davů turistů, stavte se v Divoké Šárce nebo se zajeďte podívat na koně převalského na Dívčí hrady.