Wellness pobyty v jižních Čechách

Lákají vás památky a čistá příroda, zároveň ale chcete na dovolené odpočívat? Wellness pobyty v jižních Čechách splní vaše očekávání. Na ubytování najdete i bazén či wellness.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je výjimečná – nachází se přímo pod zámkem Hluboká nad Vltavou. Personál byl velmi ochotný a dělal všechno pro to, abychom si pobyt maximálně užili. V prostorném pokoji nám nic nechybělo a skvěle jsme si v něm odpočinuli. Polopenze podávaná v příjemné přízemní restauraci byla vynikající, a dokonce jsme se z ní vždy najedli na celý den. Ocenili jsme také, že součástí balíčku byly vstupenky do třeboňských lázní Aurora a místní zoologické zahrady. Pokud tedy hledáte perfektní místo pro vaši dovolenou na jihu Čech, doporučuji vám právě tento hotel.”

Jan Kratochvil
Jan Kratochvil
Obchodní tým


Jižní Čechy jsou region s bohatou historií, najdete zde spoustu hradů, zámků, klášterů, památek UNESCO, důmyslných rybničních systémů a řadu krásných měst jako je Český Krumlov či Třeboň. Víte, že si tu můžete dopřát také parádní wellness pobyt?

Hurá do wellness v jižních Čechách

Poznávat nová místa je krásné, ale víte, co vaši dovolenou udělá ještě báječnější? Wellness centrum! Vyberte si penzion či hotel, který má vlastní wellness a nebudete tak muset za relaxací nikam chodit či jezdit.

Nejoblíbenější jsou především ubytování s bazénem či koupacím sudem, ve kterých se skvěle lenoší. Někdo zase dává přednost vířivce s horkou vodou plné bublinek, milovníci zimních dovolených zase ocení vyhřátou saunu.

Chcete si dopřát uvolňující koupel nebo třeba masáž? Poohlédněte se po ubytování s nabídkou procedur.