Pobyt v Harrachově

Navštivte toto oblíbené místo v srdci Krkonoš. V zimě láká k sjíždění svahů a zimním radovánkám, v létě zde najdou vyžití turisté.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Polské Krkonoše jsem navštívil poprvé a věřím, že ne naposledy. Pobyt v Hotelu Biathlon Jakuszyce *** byl trefou do černého. V útulném pokoji v horském stylu i moderním wellness se saunami a vířivkou jsme si skvěle odpočinuli a další energii jsme načerpali během vynikající polopenze. Okolí hotelu je plné přírodních i kulturních památek, které stojí za vidění. Doporučuji kostel ve městě Karpacz i Divoký vodopád.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Harrachov patří mezi jedno z oblíbených měst v Krkonoších. Je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás Národního parku Krkonoše, v zimě zase nadchne milovníky zimních sportů.

Pobyt v Harrachově si užije každý

Harrachov se pyšní především skokanskými můstky, které se každý rok využívají ke skokansým soutěžím. Najdete tu také bobovou dráhu dlouho 1 km, Ski muzeum, Hornické muzeum a jednu z nejstarších skláren v Česku spojenou s Muzeem skla. Lanovkou se tu můžete nechat vyvézt na Čertovu horu, anebo se vydat ke krásnému Mumlavskému vodopádu.

Kromě toho se zde nachází řada krásných ubytovacích zařízení - horských chat, útulných penzionů i luxusních hotelů s vlastním wellness centrem. Sauna, vířivka i bazén přijdou vhod po dni plném turistiky či lyžování.