Dovolená v Poděbradech

Co má společného minerálka, český král a léčivé lázně? No přece, že tohle všechno najdete v Poděbradech. Když k tomu připočteme i to, že ve městě můžete navštívit populární pivní lázně, pak si troufneme tvrdit, že vás čeká velmi příjemná dovolená.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Město Poděbrady se nachází ve středních Čechách a do povědomí se dostalo hlavně díky známým lázním a minerální vodě Poděbradka. Lázeňský pobyt v Poděbradech si můžete zpříjemnit procházkou malebným parkem a po promenádě, po které se dostanete až ho centra s historickými památkami a spoustou restaurací a kaváren. Těšit se ale můžete ještě na mnohem více.

Co navštívit během dovolené v Poděbradech?

Během procházky parkem vás zajisté zaujmou Poděbradské květinové hodiny v obklopení několika soch. Poté se vydejte ke břehům řeky Labe a navštivte zámek Poděbrady a jeho nádhernou zámeckou zahradu. Vaše děti pak nadchne Film Legends Museum, kde na ně čekají akční hrdinové z filmů i komiksů.

Po dni stráveném objevováním nejkrásnějších míst lázní Poděbrady přichází na řadu relaxace. Dokonalý odpočinek na vás čeká ve vířivce či v sauně wellness centra, kam budete mít vstup v ceně balíčku. Velké oblibě se těší pivní lázně spojené s konzumací piva. Tento jedinečný zážitek si v Poděbradech můžete dopřát i přímo v některých ubytováních.