Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Osobně ověřené pobyty

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stát za to. Ať už se s námi vydáte do wellness, na hory či do lázní, chceme si být jisti, že dostanete ty nejlepší služby.

Zjistit víc

Podle jakých kritérií získávají pobyty nálepku Osobně ověřeno?

Aby si pobyt z naší nabídky nálepku Osobně ověřeno opravdu zasloužil, musí splnit alespoň 2 z těchto kritérií:

Pobyt ověřil člen Travelking týmu Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Osobně ověřené pobyty

Inspirujte se těmi nejoblíbenějšími osobně ověřenými pobyty.

Hotely z nabídky Travelkingu osobně navštěvujeme

Znáte ten pocit, když si objednáte hotel, těšíte se na něj a při příjezdu zjistíte, že vaše očekávání bylo úplně jiné než jaká je realita? V Travelkingu chceme proti tomuto problému bojovat, a tak jsme se hotely v naší nabídce rozhodli osobně ověřovat.

Travelking není korporátní firma s tisícem zaměstnanců a partnerů. Jsme 50členný tým lidí zapálených do cestování a hotelů máme vždy jen tolik, abychom zvládli mít jistotu, že za své peníze dostanete přesně to, co vám nabízíme. Tímto přístupem je Travelking opravdu jedinečný.

Každý hotel ověříme několikrát

V prvním kroku před zahájením prodeje hotel osobně navštíví náš produktový specialista, který pro vás společně s hotelem sestavuje ideální nabídku. Zkontroluje, odpovídají-li nabízené služby skutečnosti, projde si pokoje, wellness i okolí a na závěr pořídí fotku hotelu s naší cedulkou “Osobně ověřeno”.

Poté naše finanční oddělení zkontroluje, je-li hotel v pořádku po finanční stránce - jestli nemá dluhy, exekuce, platí-li řádně DPH apod.

A pak už si vše převezme oddělení tvorby prezentací pobytů. Zde vzniká nabídka pobytu tak, jak ji vidíte na našem webu. Ještě než se tak ale stane, projdeme reálné recenze zákazníků z jiných webů a portálů, kde je hotel nabízen. Pokud má hotel špatné recenze, prezentaci pobytu nevytváříme. Pokud jsou recenze v pořádku, pustíme se do práce, jejímž výsledkem je nabídka, která vždy odpovídá skutečnosti.

Pokud hotel nemá dostatečně kvalitní fotografie, máme také vlastního fotografa, který hotel nafotí. Díky tomu můžeme nabídnout vám, našim zákazníkům, (ale i hotelům v rámci propagace) zase něco navíc.

Prezentace pobytu projde schválením a pak už jde hotel do prodeje.

Jakmile se z pobytu vrátí první zákazníci, ihned si od naší zákaznické podpory zjišťujeme, jak byli spokojeni. Pokud v naší nabídce objevíme nějaké nesrovnalosti s realitou, nabídku upravíme tak, aby už další zákazníci neměli co vytknout. Na Travelkingu najdete tisíce recenzí našich zákazníků - a všechny reálné. Zveřejňujeme totiž jak pozitivní, tak i negativní recenze. Na náš web se nedostanou pouze ty, které jsou vulgární.

A nakonec - abychom spojili příjemné s užitečným - jezdíme pobyty osobně ověřovat i my, lidé z Travelkingu. Každý z nás, kdo navštíví námi prodávaný pobyt, následně k hotelu napíše svou vlastní recenzi a dodá své fotografie.

A tím naše ověřování končí. Takto si můžeme být jistí, že opravdu dostanete to, co od pobytu očekáváte, a můžeme chodit spát s klidným srdcem.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK