Pobyt na Adršpašsku a Broumovsku

Vydejte se na pobyt do Adršpašských skal a užijte si toulky jedinečným skalním městem.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?



Za krásami Adršpachu se vydejte do východních Čech, které jsou jako stvořené pro aktivní dovolenou (nejen) pro turisty a horolezce. Líbit se tu bude také párům a rodinám s dětmi, které nadchnou menší penziony a hotely rodinného typu. Na dovolenou v Adršpachu si klidně vezměte i svého pejska, kterého na řadě míst rádi ubytují spolu s vámi.

Na co se v Adršpachu můžete těšit?

Během návštěvy navštivte úchvatné skalní město, které je největší v České republice a pravděpodobně i ve střední Evropě. Během prohlídky na vlastní oči uvidíte unikátní skalní útvary jako Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru anebo Džbán . Oblíbenými cíli pěších i cyklistických výletů jsou například zřícenina skalního hradu Adršpach nebo Adršpašské vodopády . Nevšedním zážitkem, který si užijí děti i dospělí, je plavba po skalním jezírku s výkladem.

Dokonalou tečkou za turistikou je odpočinek ve wellness centru přímo v ubytování. Rezervujte si svůj pobyt se vstupem do wellness, abyste se po dni stráveném v přírodě mohli těšit na zasloužený relax ve vířivce nebo prohřátí v sauně.