Pobyt na Adršpašsku a Broumovsku

Vydejte se na pobyt do Adršpašských skal a užijte si toulky jedinečným skalním městem.

Načítám nabídky...


Za krásami Adršpachu se vydejte do východních Čech, které jsou jako stvořené pro aktivní dovolenou (nejen) pro turisty a horolezce. Líbit se tu bude také párům a rodinám s dětmi, které nadchnou menší penziony a hotely rodinného typu. Na dovolenou v Adršpachu si klidně vezměte i svého pejska, kterého na řadě míst rádi ubytují spolu s vámi.

Na co se v Adršpachu můžete těšit?

Během návštěvy navštivte úchvatné skalní město, které je největší v České republice a pravděpodobně i ve střední Evropě. Během prohlídky na vlastní oči uvidíte unikátní skalní útvary jako Milenci, Starosta a Starostová, Homole cukru anebo Džbán . Oblíbenými cíli pěších i cyklistických výletů jsou například zřícenina skalního hradu Adršpach nebo Adršpašské vodopády . Nevšedním zážitkem, který si užijí děti i dospělí, je plavba po skalním jezírku s výkladem.

Dokonalou tečkou za turistikou je odpočinek ve wellness centru přímo v ubytování. Rezervujte si svůj pobyt se vstupem do wellness, abyste se po dni stráveném v přírodě mohli těšit na zasloužený relax ve vířivce nebo prohřátí v sauně.