Wellness pobyty na jižní Moravě

Na jižní Moravě si krásně odpočinete. Čeká vás vstup do wellness či aquaparku, dopřát si samozřejmě můžete i skvělé moravské víno. Je na vás, jestli čas strávíte v bazénu, vířivce nebo sauně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Jižní Morava je vyhlášená především svými vinařskými pobyty, protože zde najdeme nejvíce vinných sklípků, vinic i vinařů v celém Česku. Víte však, že na jižní Moravu se nejezdí jenom za vínem a cyklistikou, ale také za relaxací ve wellness?

Lenošení ve wellness na jižní Moravě

V naší nabídce naleznete krásné hotely i penziony, které disponují vlastním wellness centrem. Vy si tak můžete užít jednorázový či neomezený vstup do bazénu, vířivky a sauny. A protože wellness je také o procedurách, nechte se hýčkat třeba při masáži.

4* wellness hotely najdete především v Brně. Ty 3* spolu s penziony zase v Moravském krasu a okolí Znojma a Pálavy.