Lázeňský pobyt v Karlových Varech si užijete o to víc, když pro vás mají v Hotelu Růže **** připravených rovnou 15 léčebných a wellness procedur. Kromě toho se těšte na vstup do Alžbětiných lázní, welcome drink, kávu se zákuskem, pitnou kúru a také chutnou polopenzi nebo plnou penzi,

O ubytování

Hotel Růže **** se nachází v samotném srdci Karlových Varů. Stačí přejít Lázeňský most a ocitnete se na Sadové kolonádě (100 m). Podél říčky Teplá se pak dá pokračovat přes Mlýnskou a Tržní kolonádu (300 m) až k nejslavnější Vřídelní kolonádě s pramenem Vřídlo (500 m). Zde je možné absolvovat zajímavou exkurzi do podzemí Vřídelní kolonády. Pokud půjdete podél řeky ještě dál, dojdete až k nádherné budově grandhotelu Pupp, která je jedním ze symbolů tohoto lázeňského města. Jako na dlani uvidíte Karlovy Vary z mnoha vyhlídek, jako je například Dianina rozhledna (1,5 km), Jelení skok (1,2 km) nebo Tři kříže (2 km). Za vidění stojí také sklárna Moser (1,2 km) a muzeum Becherovky (1,3 km). Ani v zimě se v lázních nudit nebudete. Na lyže můžete vyrazit do ski areálů na Božím Daru (27 km), na Klínovci (31 km) nebo v Jáchymově (22 km). Krása Krušných hor se dá objevovat také na mnoha upravovaných běžeckých trasách, kterých vede v okolní krajinou celá řada.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 8 jednolůžkových či 38 dvoulůžkových pokojů. Standardní pokoje jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, miniledničkou (na požádání může posloužit jako minibar) a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci vás čeká stravování formou bohatých bufetů. Místní kuchař si zakládá na čerstvých a kvalitních surovinách, což z restaurace dělá oblíbené místo pro turisty i místní obyvatele. K dispozici je i letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Co by to bylo za hotel v Karlových Varech bez pestré nabídky léčebných a wellness procedur? V hotelovém balneo centru si dopřejte třeba perličkovou, vířivou či suchou uhličitou koupel, parafango, inhalaci, ultrazvuk, elektroléčbu, oxygenoterapii, parafín na ruce, skotský střik, Kneippovu kúru, anebo jednu z masáží (baňkování, lymfatickou, klasickou, reflexní a další).

Hotel Růže ****

Hotel Růže ****

I.P.Pavlova 1/506 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 324 111

ruze@hotel-ruze.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Lázně
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
40 m

Tipy na výlet

Lyžování v Krušných horách

Lyžování v Krušných horáchTip na výlet

Jedno z nejnavštěvovanějších českých pohoří je umístěno na česko-německé hranici, na severozápadě Čech a jihu německého Saska. Jsou jím Krušné hory a milovníci lyžování, snowboardu, běžek a dalších zimních radovánek z Česka i Německa zde jezdí velmi rádi. Jak by taky ne, když je zde k návštěvě tolik skvělých lyžařských středisek!

Kam se v Krušných horách vydat za lyžováním?

  • Ski areál Plešivec je synonymem pro moderní vybavení a skvělé lyžařské podmínky - očekávejte zde celkem až 10 km sjezdovek!
  • Ski areál Potůčky nabídne jednu 550m sjezdovku, dětský vlek, večerní lyžování, půjčovnu vybavení a snowpark s umělými překážkami. Hodně muziky za málo peněz.
  • O Skiareálu Klínovec zase můžeme říct, že se jedná o největší lyžařské středisko v Krušných horách. Nabízí 6 lyžařských vleků, moderní snowpark s U rampou i dětskou sjezdovku. Největšími chloubami je však tříkilometrová sjezdovka a 30 kilometrů upravovaných běžeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžařských středisek, nabídne 3 vleky, z čehož jeden je určen dětem. Pohodová rodinná lyžovačka je zde tedy zaručena!
  • Ve Ski areálu Boží Dar - Neklid na vás ve výšce 1 135 metrů čeká 5 sjezdovek různých obtížností, skvěle vybavený snowpark a dechberoucí výhled na okolní hory.
Více informací
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec
Vánoční dům
Vánoční dům