Lázeňský pobyt v Karlových Varech vás nadchne o to víc, když si pro vás v Hotelu Malta **** připravili hned 15 léčebných a relaxačních procedur. Kromě toho se těšte také na 90minutový vstup do Alžbětiných lázní, welcome drink, kávu se zákuskem, pitnou kúru a také chutnou polopenzi či plnou penzi.

O ubytování

Hotel Malta **** se nachází jen pár kroků od břehů říčky Teplá v samotném srdci Karlových Varů. Na procházku po nejkrásnějších místech lázeňského města stačí přejít na druhý břeh řeky přes Lázeňský most. Postupně pak projdete všechny kolonády: Sadovou (100 m), Tržní a Mlýnskou (300 m). U nejznámější Vřídelní kolonády (500 m) můžete absolvovat velmi zajímavou exkurzi do jejího podzemí. Milovníci architektury by pak měli pokračovat až k majestátní budově grandhotelu Pupp, odkud se dá vyjet lanovkou k rozhledně Diana (2 km). Překrásný výhled budete mít také z vyhlídek Jelení skok (2 km) nebo Tři kříže (2 km). Za návštěvu rozhodně stojí sklárna Moser (1,3 km) a muzeum Becherovky (1 km). Zimní sporty si užijete ve skiareálech na Božím Daru (27 km), Klínovci (29 km) nebo v Jáchymově.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 21 dvoulůžkových pokojů, anebo v jednolůžkovém pokoji. Pokoje kategorie Standard jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, miniledničkou (na požádání může posloužit jako minibar) a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem. K dispozici jsou také pantofle a župan.

Na čem si pochutnáte?

Stravování probíhá ve stylové restauraci 4* Hotelu Růže, který je hned vedle Hotelu Malta ****. Čeká vás stravování formou bohatých bufetů. Místní kuchař si zakládá na čerstvých a kvalitních surovinách, což z restaurace dělá oblíbené místo pro turisty i místní obyvatele. K dispozici je i letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Co by to bylo za hotel v Karlových Varech bez pestré nabídky léčebných a wellness procedur? V hotelovém balneo centru si dopřejte třeba perličkovou, vířivou či suchou uhličitou koupel, parafango, inhalaci, ultrazvuk, elektroléčbu, oxygenoterapii, parafín na ruce, skotský střik, Kneippovu kúru, anebo jednu z masáží (baňkování, lymfatickou, klasickou, reflexní a další).

Hotel Malta ****

I. P. Pavlova 73/16 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnost procedur
Lázně
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
70 m

Tipy na výlet

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera