Lázeňský pobyt v Karlových Varech vás nadchne o to víc, když si pro vás v Hotelu Malta **** připravili hned 15 léčebných a relaxačních procedur. Kromě toho se těšte také na 90minutový vstup do Alžbětiných lázní, welcome drink, kávu se zákuskem, pitnou kúru a také chutnou polopenzi či plnou penzi. Nezapomeňte se projít po malebných kolonádách a prozkoumat krásný městský lesopark.

O ubytování

Hotel Malta **** se nachází jen pár kroků od břehů říčky Teplá v samotném srdci Karlových Varů. Na procházku po nejkrásnějších místech lázeňského města stačí přejít na druhý břeh řeky přes Lázeňský most. Postupně pak projdete všechny kolonády: Sadovou (100 m), Tržní a Mlýnskou (300 m). U nejznámější Vřídelní kolonády (500 m) můžete absolvovat velmi zajímavou exkurzi do jejího podzemí. Milovníci architektury by pak měli pokračovat až k majestátní budově grandhotelu Pupp, odkud se dá vyjet lanovkou k rozhledně Diana (2 km). Překrásný výhled budete mít také z vyhlídek Jelení skok (2 km) nebo Tři kříže (2 km). Za návštěvu rozhodně stojí sklárna Moser (1,3 km) a muzeum Becherovky (1 km). Zimní sporty si užijete ve skiareálech na Božím Daru (27 km), Klínovci (29 km) nebo v Jáchymově.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 21 dvoulůžkových pokojů, anebo v jednolůžkovém pokoji. Pokoje kategorie Standard jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, miniledničkou (na požádání může posloužit jako minibar) a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem. K dispozici jsou také pantofle a župan.

Na čem si pochutnáte?

Stravování probíhá ve stylové restauraci 4* Hotelu Růže, který je hned vedle Hotelu Malta ****. Čeká vás stravování formou bohatých bufetů. Místní kuchař si zakládá na čerstvých a kvalitních surovinách, což z restaurace dělá oblíbené místo pro turisty i místní obyvatele. K dispozici je i letní terasa.

Kde budete relaxovat?

Co by to bylo za hotel v Karlových Varech bez pestré nabídky léčebných a wellness procedur? V hotelovém balneo centru si dopřejte třeba perličkovou, vířivou či suchou uhličitou koupel, parafango, inhalaci, ultrazvuk, elektroléčbu, oxygenoterapii, parafín na ruce, skotský střik, Kneippovu kúru, anebo jednu z masáží (baňkování, lymfatickou, klasickou, reflexní a další).

Hotel Malta ****

Hotel Malta ****

I. P. Pavlova 73/16 , Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
NAVATEL a.s. IČ: 28416538


+420 351 171 111

malta@hotel-malta.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 290 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Lázně
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
70 m

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy Vary Tip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera