Pobyt blízko pláže

Plavky na sebe, osušku do ruky a na nohy žabky. Nezapomeňte opalovací krém! Víc si toho brát nemusíte. Pár kroků a jste na pláži. S ubytováním blízko pláže si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak se k moři dostanete. Budete u něj za pár minut.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Ať už vás zláká Chorvatsko či Itálie se svým Jaderským mořem, anebo se vydáte netradičně do Polska k čím dál oblíbenějšímu Baltskému moři doporučujeme zvolit si ubytování v blízkosti pláže.

Z hotelu na pláž jen pár kroků

Proč na vzdálenosti od pláže tak záleží? Ráno vstanete, nasnídáte se a hned můžete zamířit na pláž. Nemusíte řešit složitosti s dopravováním se autem či autobusem, ani si hned ráno v horku dopřávat několika kilometrovou procházku, ujdete pár metrů a jste na místě.

Výhodou je také možnost výhledu na moře rovnou z oken či balkonu vašeho pokoje. Pokud ubytování nabízí také all inclusive stravování, můžete si kdykoli z pláže odběhnout zpět na hotel a dopřát si svačinku, oběd či neomezené nápoje.