Dovolená Malé Bielice

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete a načerpáte novou energii, pak věřte, že v termálech Malé Bielice vám ke spokojenosti nebude chybět vůbec nic. Stačí se ponořit do léčivé vody místních termálních lázní a zapomenout na všechny starosti.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory


Chcete zažít perfektní relaxaci v obklopení tiché přírody a termální vody, kde vás nebude absolutně nic rušit? Vydejte se do Malých Bielic, které jsou součástí města Partizánske. Novou energii a pohodu do života zde načerpáte na termálním koupališti i během výletů po okolí.

Na co se můžete těšit během pobytu v Malých Bielicích?

Odpočinku v termálech se nic nevyrovná. Navíc, když si je můžete dopřát uprostřed tiché lokality nedaleko CHKO Ponitrie dokonalý odpočinek je zkrátka zaručen. V Malých Bielicích vás čeká pobyt nedaleko termálního koupaliště, kde budete odpočívat ve třech venkovních a dvou vnitřních bazénech s teplotou vody do 38 °C. Její složení má blahodárný vliv na pohybové ústrojí, nervovou soustavu, rehabilitaci a regeneraci organismu. O zaručeně výborné služby a perfektní pohodlí i v ubytování se postarají pobyty s označením „Osobně ověřeno“, které svědčí o tom, že pobyt ověřil člen Travelking týmu a zákazníci se na něj rádi vracejí.

V okolí Malých Bielic vás pak čeká několik zajímavých výletních cílů. Jen pár desítek metrů od koupaliště stojí hvězdárna Partizánske, kde se pravidelně konají různé vědecké přednášky a pozorování noční oblohy. Za návštěvu stojí také nedaleké město Topolčany s krásnou kalvárií. Milovníky historie nadchne zámek Topoľčianky, v jehož blízkosti stojí také národní hřebčín.