Dovolená v Praze

Památky historického centra Prahy na dosah, romantické procházky podél Vltavy a pravá atmosféra hlavního města. Navštívit zde můžete klasické památky jako je Karlův most, Pražský hrad a Staroměstské náměstí s orlojem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel je ideální volbou pro návštěvu Prahy. Je moderní, komfortní a má vlastní kulinářskou restauraci. Prostředí přírodní rezervace je klidné a příjemné, jako by se hotel ani nenacházel v Praze. Zároveň je ale dobře dostupný autem a blízká zastávka metra umožňuje rychlé cestování do centra města za památkami. Osobně se mi nejvíce líbilo moderní fitness a wellness s teráskou, výhledem do zahrady a holistickým, svíčkami osvíceným interiérem.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v pěkné budově, která nás hned zaujala. Pokoj byl sice menší, ale moderní a útulný. Potěšila nás hlavně láhev sektu na uvítanou a parádní byly i snídaně - bohatý bufet, kde nechybělo šampaňské, fresh džus a spousta dobrot.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Praha, patří mezi města, která by měl jednou za život navštívit každý. Neodkládejte proto návštěvu našeho hlavního města, poznávání významných památek, prohlídku jedné z nejlepších Zoo v Evropě ani užívání si rušného nočního života nabitého kulturními událostmi a vydejte se do Prahy co nejdříve.

Jak si vybrat ideální pobyt v Praze?

Možností ubytování je v Praze nespočet a tak si tu vybere opravdu každý. Ať už hledáte komfortní penzion nebo skutečně luxusní hotel s prvotřídními službami, určitě si zde vyberete. A vydat se sem můžete klidně i na rodinnou dovolenou - potěší vás totiž, že v mnoha zdejších hotelích nabízejí ubytování pro děti zdarma. Na pobyt ve dvojici zas doporučujeme vybrat pobyt plný romantiky.

Výbornou zprávou je také to, že ani v centru hlavního města nebudete muset hledat parkoviště. Mnoho hotelů v naší nabídce poskytuje hostům parkování zdarma či za zvýhodněnou cenu.

Dokonalý relax a pohodu si užijete i v rušném centru. Stačí si vzít hotelový župan, osušky a zamířit do wellness centra přímo v ubytováni. Nové síly tak načerpáte ve vířivce, při plavání v bazénu nebo lenošení v sauně.

Co navštívit během dovolené v Praze?

Mezi množstvím památek Prahy je těžké vybrat, kam se vydat nejdříve. Jako dobrý výchozí bod poslouží Václavské náměstí, ze kterého je to už jen skok do Národního muzea, k Národnímu divadlu i ke Karlovu mostu. Vynechat byste ale neměli ani slavné Staroměstské náměstí s orlojem, Petřín, Klementinum, Vyšehrad a nespočet dalších památek, atrakcí a zajímavostí.

Inspirovat se můžete také naším článkem Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu v Praze?.