Dovolená v Praze

Památky historického centra Prahy na dosah, romantické procházky podél Vltavy a pravá atmosféra hlavního města. Navštívit zde můžete klasické památky jako je Karlův most, Pražský hrad a Staroměstské náměstí s orlojem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“S ubytováním v Hotelu NH Collection Prague **** jsme byli velmi spokojeni. Hotel se nachází v klidné lokalitě nedaleko zastávek MHD, takže jsme se pohodlně dostali kamkoliv jsme potřebovali. Personál byl vždy milý, vstřícný a usměvavý. Pokoj byl dostatečně velký a nejvíce nás zaujala krásná koupelna se sprchovým koutem. Na snídani nechyběl velký výběr pečiva, cereálií, ovoce a zeleniny. My si nejvíce pochutnali na teplém bufetu, kde nechyběli párečky, míchaná vajíčka a opečená slanina. Raritou a pýchou tohoto hotelu je lanovka, kterou se do hotelu dostanete ze spodního partnerského hotelu. Hotel si od nás oprávněně zaslouží 1 a rádi se sem znovu vrátíme!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v pěkné budově, která nás hned zaujala. Pokoj byl sice menší, ale moderní a útulný. Potěšila nás hlavně láhev sektu na uvítanou a parádní byly i snídaně - bohatý bufet, kde nechybělo šampaňské, fresh džus a spousta dobrot.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Praha, patří mezi města, která by měl jednou za život navštívit každý. Neodkládejte proto návštěvu našeho hlavního města, poznávání významných památek, prohlídku jedné z nejlepších Zoo v Evropě ani užívání si rušného nočního života nabitého kulturními událostmi a vydejte se do Prahy co nejdříve.

Jak si vybrat ideální pobyt v Praze?

Možností ubytování je v Praze nespočet a tak si tu vybere opravdu každý. Ať už hledáte komfortní penzion nebo skutečně luxusní hotel s prvotřídními službami, určitě si zde vyberete. A vydat se sem můžete klidně i na rodinnou dovolenou - potěší vás totiž, že v mnoha zdejších hotelích nabízejí ubytování pro děti zdarma. Na pobyt ve dvojici zas doporučujeme vybrat pobyt plný romantiky.

Výbornou zprávou je také to, že ani v centru hlavního města nebudete muset hledat parkoviště. Mnoho hotelů v naší nabídce poskytuje hostům parkování zdarma či za zvýhodněnou cenu.

Dokonalý relax a pohodu si užijete i v rušném centru. Stačí si vzít hotelový župan, osušky a zamířit do wellness centra přímo v ubytováni. Nové síly tak načerpáte ve vířivce, při plavání v bazénu nebo lenošení v sauně.

Co navštívit během dovolené v Praze?

Mezi množstvím památek Prahy je těžké vybrat, kam se vydat nejdříve. Jako dobrý výchozí bod poslouží Václavské náměstí, ze kterého je to už jen skok do Národního muzea, k Národnímu divadlu i ke Karlovu mostu. Vynechat byste ale neměli ani slavné Staroměstské náměstí s orlojem, Petřín, Klementinum, Vyšehrad a nespočet dalších památek, atrakcí a zajímavostí.

Inspirovat se můžete také naším článkem Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu v Praze?.