Dovolená v Praze

Památky historického centra Prahy na dosah, romantické procházky podél Vltavy a pravá atmosféra hlavního města. Navštívit zde můžete klasické památky jako je Karlův most, Pražský hrad a Staroměstské náměstí s orlojem.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt jsme se vydaly v rámci víkendové návštěvy Prahy. Měly jsme celodenní program, a tak jsme hledaly levné ubytování v centru města. Pokoj nás velice překvapil - byl opravdu veliký a pohodlně zařízený. Až nám bylo líto, že jsme tam nemohly strávit více času. Snídaně byla velice dobrá a obsluha milá. Pobyt předčil naše očekávání a můžeme ho doporučit. Navštívily jsme centrum Prahy, Národní muzeum a Svět medúz. Z gastrozážitků doporučujeme cukrárnu Myšák, kde jsme měly vynikající dukátové buchtičky.”

Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v pěkné budově, která nás hned zaujala. Pokoj byl sice menší, ale moderní a útulný. Potěšila nás hlavně láhev sektu na uvítanou a parádní byly i snídaně - bohatý bufet, kde nechybělo šampaňské, fresh džus a spousta dobrot.”

Nikol Chrástová
Marketingový tým


Praha, patří mezi města, která by měl jednou za život navštívit každý. Neodkládejte proto návštěvu našeho hlavního města, poznávání významných památek, prohlídku jedné z nejlepších Zoo v Evropě ani užívání si rušného nočního života nabitého kulturními událostmi a vydejte se do Prahy co nejdříve.

Jak si vybrat ideální pobyt v Praze?

Možností ubytování je v Praze nespočet a tak si tu vybere opravdu každý. Ať už hledáte komfortní penzion nebo skutečně luxusní hotel s prvotřídními službami, určitě si zde vyberete. A vydat se sem můžete klidně i na rodinnou dovolenou - potěší vás totiž, že v mnoha zdejších hotelích nabízejí ubytování pro děti zdarma. Na pobyt ve dvojici zas doporučujeme vybrat pobyt plný romantiky.

Výbornou zprávou je také to, že ani v centru hlavního města nebudete muset hledat parkoviště. Mnoho hotelů v naší nabídce poskytuje hostům parkování zdarma či za zvýhodněnou cenu.

Dokonalý relax a pohodu si užijete i v rušném centru. Stačí si vzít hotelový župan, osušky a zamířit do wellness centra přímo v ubytováni. Nové síly tak načerpáte ve vířivce, při plavání v bazénu nebo lenošení v sauně.

Co navštívit během dovolené v Praze?

Mezi množstvím památek Prahy je těžké vybrat, kam se vydat nejdříve. Jako dobrý výchozí bod poslouží Václavské náměstí, ze kterého je to už jen skok do Národního muzea, k Národnímu divadlu i ke Karlovu mostu. Vynechat byste ale neměli ani slavné Staroměstské náměstí s orlojem, Petřín, Klementinum, Vyšehrad a nespočet dalších památek, atrakcí a zajímavostí.

Inspirovat se můžete také naším článkem Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu v Praze?.