Lyžařské zájezdy se skipasem

Nedokážete si svoji dovolenou představit bez zimních sportů? Vyberte si to nejlepší z naší výhodné nabídky pobytů se skipasem a užívejte si lyžování či snowboarding na okolních svazích naplno.

Načítám nabídky...


Dovolená, která zahrnuje skipas v ceně, je skvělou volbou pro milovníky zimních sportů a lyžování. Kromě nesporných finančních výhod takový pobyt přináší také plno dalších výhod. Jaké to jsou? Proč pro vás může být dovolená se skipasem v ceně naprosto výbornou volbou?

Proč vybrat lyžařskou dovolenou se skipasem v ceně

  • Finanční výhody: Skipas je obvykle jedním z největších výdajů při lyžařské dovolené. Díky pobytu se skipasem v ceně ušetříte peníze a budete mít lepší přehled o celkových nákladech. Můžete si plně užívat lyžování bez dalších finančních starostí.
  • Lyžování: Vydejte se na svah ihned a začněte lyžovat okamžitě. Nemusíte se zdržovat nákupem skipasu nebo hledáním nejlepšího místa pro jeho zakoupení.
  • Flexibilita: Dovolená se zahrnutým skipasem vám také poskytuje větší flexibilitu při plánování. Můžete si vybrat délku pobytu a počet dní na svahu, které chcete strávit, aniž byste se museli starat o další poplatky za skipas. To vám umožňuje přizpůsobit dovolenou svým potřebám a preferencím.
  • Pohodlí a snadnost: Skipas vám bude většinou předán přímo při příjezdu do vašeho ubytování nebo v místním informačním centru.
  • Možnost využití dalších zařízení: Některé dovolené se skipasem v ceně nabízejí také další výhody, jako je neomezený vstup do wellness centra, do bazénů, do sauny nebo k dalším aktivitám. To vám umožňuje rozšířit své možnosti zábavy a odpočinku mimo lyžování.

Vydejte se s Travelkingem třeba do Krkonoš nebo až do rakouských Alp a užijte si lyžařskou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.