Pobyty v Trenčianských Teplicích

Termální lázně Trenčianské Teplice jsou zařízené v orientálním duchu a patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším na Slovensku. Po celý rok je k dispozici venkovní bazén Grand složený z několika částí. Užít si můžete plavecký bazén i relaxační zónu.

Načítám nabídky...


Trenčianské Teplice jsou proslulé hlavně díky mezinárodnímu filmovému festivalu a špičkovým termálním lázním. I když se zde už slavný festival nekoná, odpočinek v ozdravné vodě si stále můžete dopřát. Vydejte se do Trenčianských Teplic na relaxační pobyt a vychutnejte si rozmazlování během dovolené nedaleko českých hranic. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.

Na co se můžete těšit během pobytu v Trenčianských Teplicích?

Hlavním lákadlem Trenčianských Teplic jsou jednoznačně termální prameny, jejichž účinky si nejlépe vychutnáte během lázeňského pobytu. V rámci balíčku na vás čeká vstup do termálních bazénů, případně i na oblíbené procedury. Pro dokonalý relax si vyberte ubytování s wellness, ve kterém si užijete také odpočinek ve vířivce nebo prohřátí se v sauně.

Za pitnou kúrou se vypravte do centra města k prameni Ifigénia vyvěrajícím jen pár metrů od Hotelu Most Slávy ***. Na první pohled ho poznáte podle nádherného exteriéru i plaket se jmény herců zasazených na nedalekém Mostu Slávy. Za dalšími možnostmi oddychu i za netradičním zážitkem se pak vydejte do tureckých lázní Sina postavených v orientálním stylu.