Pobyty v Trenčianských Teplicích

Termální lázně Trenčianské Teplice jsou zařízené v orientálním duchu a patří k nejstarším a nejnavštěvovanějším na Slovensku. Po celý rok je k dispozici venkovní bazén Grand složený z několika částí. Užít si můžete plavecký bazén i relaxační zónu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Most Slávy *** jsme si užili na maximum. Díky bohaté polopenzi jsme nemuseli řešit stravu, wellness centrum s bazénem a saunou nám umožnilo na chvíli vydechnout a příjemný pokoj s útulnou atmosférou nám poskytl zázemí pro objevování dalšího kousku světa. Jako milovníky přírody nás potěšilo, že se hned za hotelem tyčí Strážovské vrchy, které jsou plné turistických tras a lákají na procházky s krásnými výhledy do údolí. Navíc jsme to měli blízko i do města Trenčín, kde nás oslovil mohutný středověký hrad. Pobytu zkrátka nic nechybělo. Přijďte si i vy užít relax ve stylu filmových hvězd! ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Trenčianské Teplice jsou proslulé hlavně díky mezinárodnímu filmovému festivalu a špičkovým termálním lázním. I když se zde už slavný festival nekoná, odpočinek v ozdravné vodě si stále můžete dopřát. Vydejte se do Trenčianských Teplic na relaxační pobyt a vychutnejte si rozmazlování během dovolené nedaleko českých hranic. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.

Na co se můžete těšit během pobytu v Trenčianských Teplicích?

Hlavním lákadlem Trenčianských Teplic jsou jednoznačně termální prameny, jejichž účinky si nejlépe vychutnáte během lázeňského pobytu. V rámci balíčku na vás čeká vstup do termálních bazénů, případně i na oblíbené procedury. Pro dokonalý relax si vyberte ubytování s wellness, ve kterém si užijete také odpočinek ve vířivce nebo prohřátí se v sauně.

Za pitnou kúrou se vypravte do centra města k prameni Ifigénia vyvěrajícím jen pár metrů od Hotelu Most Slávy *** . Na první pohled ho poznáte podle nádherného exteriéru i plaket se jmény herců zasazených na nedalekém Mostu Slávy. Za dalšími možnostmi oddychu i za netradičním zážitkem se pak vydejte do tureckých lázní Sina postavených v orientálním stylu.