Dovolená v Egeru

Navštivte oblíbené termály Eger. Blahodárných účinků léčivých pramenů si můžete užívat v termálních lázních, kde najdete 6 bazénů a spoustu dalších atrakcí pro děti a dospělé. Po pořádné relaxaci pak jistě oceníte maďarské speciality či lahodné víno.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Egeru jsem strávila krásný pobyt i přes deštivé počasí. Díky poloze Park Hotelu Minaret *** byly všechny atrakce vzdálené jen pár minut chůze. Navíc jsem z komfortního pokoje měla nádherný výhled! Chutné snídaně mi dodaly energii na zbytek dne, po výletech jsem se zase těšila na večeře. Nejvíce mě okouzlili místní Turecké lázně, kuchyně a víno. Eger i Hotel Minaret jsou perfektní volbou, pokud se chcete ponořit do lokálních chutí a historie.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Eger je nejen známým maďarským lázeňským městem, ale také městem s mnohými historickými památkami a možnostmi kulturního vyžití. Dopoledne si tak můžete užít lenošení v bazénech s minerální vodou, odpoledne zase vyrazit na výlet a poznat místní krásy.

Jak si užít pobyt v Egeru na plno?

Nemá cenu tvrdit opak, do Egeru většina návštěvníků jezdí především kvůli termálním lázním. Ty patří mezi nejhezčí v Maďarsku a byly založeny už v roce 1932. Na 5 hektarech se tu rozprostírá 13 bazénů - léčebných, dětských, zábavních a nechybí ani plavecký. A co minerální voda? Radonová a sírová léčivá voda má blahodárné účinky a najdete ji tu hned v několika bazénech.

Když zrovna nebudete lenošit v lázních, vydejte se na procházku do centra Egeru. Najdete tu krásnou baziliku s druhým největším chrámem v zemi, turecký Minaret a také hrad s úchvatným výhledem na město i okolí. Navštívit můžete muzeum Beatles či to astronomické. A nezapomeňte ani na ochutnávku maďarské kuchyně!

Jestli si chcete pobyt užít ještě více, zvolte si ubytování s vlastním wellness centrem, budete si tak moci dopřát bazén, vířivku či saunu kdykoli se vám zachce.