Pobyt ve Znojmě

Vydejte se do Znojma za dobrým vínem, krásnou architekturou nebo procházkou podél Dyje či kolem přehrady.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Víkend ve Znojmě jsme si opravdu užily. Zařízení hotelu i pokoje je starší, ale na dvoudenní pobyt to stačilo. Z pokoje jsme měly krásný výhled na divadlo a přilehlý park. Z polopenze musíme pochválit především večeře, kde jsme si mohly hlavní jídlo vybrat ze tří variant. Já mohu doporučit například vepřový řízek, který byl opravdu velký, a velmi jsem si na něm pochutnala. Ve Znojmě určitě doporučuji návštěvu podzemí a historického centra. My jsme vyrazily i do přírody, na Vyhlídku Králův stolec.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu se nachází pěkné wellness, bowling, obrovské parkoviště a zahrada s altánkem i posezením. Vždy milý a ochotný personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Navíc je odtud skvělá dostupnost k lokálním moravským sklípkům i našim rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu do něj vede hned několik turistických i cyklistických tras, případně se dá cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Jižní Morava je kraj vína a krásných památek. A přesně to najdete i ve Znojmě, které leží na okraji Národní parku Podyjí a nabízí opravdu skvělá místa k navštívení i vidění. Ať už se sem budete chtít vydat na vinařský či wellness pobyt, jistě si vyberete.

Kam za vínem, okurkami i památkami? Jedině do Znojma!

Je vaším hlavním důvodem návštěvy Znojma víno, vinné sklepy či muzeum vinařství? Prohlédněte si nabídku pobytů, kde máte láhev vína či degustaci v ceně balíčku.

Pokud vás lákají spíše památky, vyrazte na Znojemský hrad s rotundou sv. Kateřiny a na Radniční věž. Za návštěvu stojí i Znojemské podzemí. Pokud chcete váš pobyt oživit, vypravte se sem v době konání některé z populárních akcí - Znojemské historické vinobraní, Pivní slavnosti, Slavnosti okurek a další.

Co ještě na jižní Moravě a v okolí Znojma podniknout? Inspirujte se naším článkem Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu na jižní Moravě?.