Pobyt s úschovnou lyží

Lyže, lyžáky ani snowboardy vám nemusí překážet v pokoji. Nechte je v lyžárně, kterou je vaše ubytování vybavené a do rána je budete mít suché a připravené na další nezapomenutelný den na svahu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pension Relax je ideálním ubytováním při návštěvě Krkonoš. Cítili jsme se zde velmi dobře. Pokoj byl pohodlně zařízený a čistý, strava vynikající a personál moc milý. Navíc je tu možnost relaxace ve formě privátního wellness s vířivkou a saunou, kde jsme si po celodenním výletu na Sněžku skvěle odpočinuli. Stihli jsme i pár výletů, ale určitě doporučuji delší pobyt, protože aktivit je v okolí opravdu mnoho.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Když už se vydáte na dovolenou, kde bydlíte blízko sjezdovky, ujistěte se, že budete mít kde sušit lyže/snowboardy a boty. Pokud si chcete aktivní zimní dovolenou užít na maximum, nenechte se zastavit promočenými a prakticky nepoužitelnými věcmi! Tuhle práci jsme udělali za vás. Vyfiltrovali jsme pro vás ubytování, která jsou blízko sjezdovky a zároveň mají úschovnu lyží.

S Travelkingem za lyžováním kamkoliv

Chcete zůstat v Česku a užít si dovolenou jen kousek od bydliště? V českých pohořích najdete skvělá ubytovací zařízení, která jsou blízko sjezdovky, a zároveň v nich najdete i fajn wellness pro relax po lyžování. Nejinak je tomu u sousedů na Slovensku, v Polsku i v Rakousku.