Pobyt s úschovnou lyží

Lyže, lyžáky ani snowboardy vám nemusí překážet v pokoji. Nechte je v lyžárně, kterou je vaše ubytování vybavené a do rána je budete mít suché a připravené na další nezapomenutelný den na svahu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Gasthof Mentenwirt jsme si dokonale užili. I když se penzion nachází uprostřed typické horské vesničky v Rakousku, díky slovenskému personálu jsme jazykovou bariéru vůbec neřešili. Náš pokoj byl komfortní a strava uspokojivá. Pan recepční se o nás po celou dobu perfektně staral, vždy nám pomohl a poradil skvělé tipy pro výlety po okolí. Výhodou v rámci balíčku byla slevová Lungau Card, se kterou jsme měli vstupenky a lanovku zdarma.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Kamzík jsme si opravdu užili. Překvapilo nás jak moderně je řešená recepce a přivítaly nás velice milé a usměvavé recepční. Ubytování jsme byli v pokoji s balkónem a výhledem na les. Relaxace v saunách a vířivkách byla jinak parádní. Musím vyzdvihnout místní kuchyni, protože jak na snídaních, tak i večeřích jsme si opravdu pochutnali. Z výletů rozhodně doporučujeme naučné stezky Karlovou Studánkou a Velkou kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodní tým


Když už se vydáte na dovolenou, kde bydlíte blízko sjezdovky, ujistěte se, že budete mít kde sušit lyže/snowboardy a boty. Pokud si chcete aktivní zimní dovolenou užít na maximum, nenechte se zastavit promočenými a prakticky nepoužitelnými věcmi! Tuhle práci jsme udělali za vás. Vyfiltrovali jsme pro vás ubytování, která jsou blízko sjezdovky a zároveň mají úschovnu lyží.

S Travelkingem za lyžováním kamkoliv

Chcete zůstat v Česku a užít si dovolenou jen kousek od bydliště? V českých pohořích najdete skvělá ubytovací zařízení, která jsou blízko sjezdovky, a zároveň v nich najdete i fajn wellness pro relax po lyžování. Nejinak je tomu u sousedů na Slovensku, v Polsku i v Rakousku.