Hotely Hunguest

Proslulý řetězec hotelů Hunguest má své hotely ve čtyřech různých státech. Nejvíce jich je na území Maďarska a najdete je ve všech oblíbených lokalitách. Hotely se vyznačují svou kvalitou a ochotným personálem.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Jakmile při výběru vaší dovolené narazíte na název hotelu, v němž figuruje slovíčko „Hunguest“, můžete si být jistí, že jde o skutečně výjimečné ubytování. Hotely ze sítě Hunguest jsou totiž proslulé lázeňské hotely, kde hosté mohou relaxovat v termální vodě, u relaxačních i léčebných procedur a ve wellness centru. Těšit se také můžete na elegantní a moderní prostředí, znamenitou kuchyni i bezvadné služby.

Kde se můžete ubytovat v Hunguest hotelech?

Hotely ze sítě Hunguest najdete ve 4 zemích – v Rakousku, Rumunsku, Černé Hoře a Maďarsku. Právě ty maďarské patří již bezmála 30 let mezi ty nejlepší nejen v celé zemi. Jejich hlavním znakem je propojení s termálními lázněmi a wellness, kde si nejen skvěle odpočinete, ale načerpáte také novou, pozitivní energii. Samozřejmostí jsou také skvělé služby pro velké i malé hosty a vždy profesionální personál.

Moderní a elegantní prostředí vás okouzlí například v termálním městečku Bük, kde se nachází Hunguest Hotel Répce GOLD ****. Hotel je přímo propojen s místními termály, a tak si v něm budete moci užívat vodních radovánek v až 33 bazénech s léčivou vodou.

Za dalším oblíbeným místem k pobytu se vydejte do Hunguest Hotelu Apollo **** v Hajdúszoboszló. Právě v tomto maďarském městě se nachází největší lázeňský komplex v Evropě.

Kam se vydat za dalšími Hunguest hotely? Objevte ty v lázeňských městech Zalakaros, Miskolc Tapolca, Egerszalók a dalších.