Pobyt v Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój už dávno neláká jen na trhy. Lázeňské městečko na česko-polských hranicích je dnes proslulé léčivou termální vodou, ale také procházkami mezi historickými vilami, upravenými parky či nespoutanou okolní přírodou.

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Zapomeňte na Piešťany nebo Karlovy Vary a vydejte se na lázeňský pobyt do Polska! Jen 5 km od hranic s Českem vás čeká slavné město Kudowa Zdrój, které se pyšní více než 600 let dlouhou lázeňskou tradicí. Vydejte se po stopách Winstona Churchilla nebo Goetheho a nechejte se i vy rozmazlovat procedurami v místních lázních.

Kudowa Zdrój - termální lázně obklopené nespoutanou přírodou

Pobyt v lázeňském městě Kudowa Zrdój pohladí vaši duši i tělo hned několika způsoby. Navštívit tu můžete termální lázně, kde se léčebné procedury i relaxace v bazénech zakládá na termální vodě s léčivými účinky. Návštěvníkům příznivě působí na kardiovaskulární systém, cévní, oběhovou i trávící soustavu, vhodná je též k léčbě štítné žlázy. Po procedurách je nejlepší strávit čas procházkami v lázeňském parku nebo na kolonádě, kde na vás bude působit příznivé klima a čistý vzduch. Ten sem proudí z okolních lesů, které Vám zpříjemní nejen výhled ze samotných lázní, ale jsou ideální též na zdravotní procházky i turistiku.

Město Kudowa Zdrój je obklopené Národním parkem Stolové hory, který je protkaný turistickými stezkami a cyklotrasami vedoucími na zajímavá místa. Dostat se nimi můžete například ke Skalním houbám, anebo k vodopádu Pošná. V zimě si na pobyt nezapomeňte vzít i lyže nebo běžky - budou se vám hodit v početných lyžařských střediscích v okolí. Anebo dáte přednost poznávání krás okolí po běžeckých stopách?