Pobyt v zámečku uprostřed elegantního parku není jen výsadou urozených dam z minulosti. Ubytujte se v přepychových pokojích na Zámečku Petrovice **** v obci Petrovice u Karviné, dopřejte si delikátní snídaně . K tomu vás čeká časově neomezený vstup do bohatého wellness se zážitkovými sprchami i saunovým světem. V Zámečku Petrovice prožijete pobyt v objetí pohodlí a luxusu.

Věděli jste, že...?

Zámeček na místě stojí už od 18. století. V roce 2012 jej v zanedbaném stavu koupila podnikatelka Jolanta Burkotová a vybudovala z něj špičkový hotel. Byl to její sen, který si splnila po letech práce v technickém průmyslu.


O ubytování

Ať už hledáte odpočinek v krásné oáze klidu nebo moderní a elegantní ubytování v historickém kostele, pobyt v Zámečku Petrovice **** je pro vás tím pravým. Zámeček je obklopen nádherným parkem se vzrostlými stromy a stálou expozicí soch Blanky Matragi i socha paní Alexandry Koláčkové.

Kde budete spát?

Zámeček nabízí ubytování v 11 luxusně vybavených a elegantních pokojích s předsíní. Ve všech vám bude k dispozici TV, rádio, minibar, chladnička, trezor a WiFi připojení, v letních měsících vás potěší i klimatizace. Nechybí samostatná koupelna se sprchovým koutem a s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Na snídani seběhněte do místní restaurace světových kvalit. Šéfkuchař své zkušenosti získával pod vedením respektovaného Gordona Ramseyho a s radostí vám své kulinářské umění předvede. Soustřeďuje se na precizní přípravu české kuchyně v moderním pojetí a při vaření používá výhradně čerstvé potraviny v kombinaci s recepturami našich babiček. K tomu přidává efektivní práci se surovinami a snahu o vytvoření co nejmenšího množství odpadu - gastronomický zážitek je na světě!

Kde budete relaxovat?

Designově propracované wellness v Zámečku Petrovice **** nabízí daleko více než jen estetický zážitek. Ponořte se do jedněch z příznačně pojmenovaných lázní a zažijte na vlastní kůži, jak vypadá karibská bouře či ledová tříšť. Nebo dáte přednost stejně působivým a ozdravným saunám? Čeká na vás finská sauna - Polární záře, solná sauna - Himálajské snění i sunario - Sluneční svit. Po vydatném odpočinku ve wellness si dopřejte poslední relax v bohaté klidové zóně nebo zamiřte do wellness baru, kde vás pohostí lahodnou kávou, dezertem nebo čerstvou šťávou z ovoce a zeleniny.

Cestujete s dětmi?

Děti potěší krásné dětské hřiště.

Zámeček Petrovice ****

Prstná 1 , Petrovice u Karviné
Česká republika

+420 606 740 810

info@zamecek-petrovice.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
1,4 km

Tipy na výlet

Ostrava Tip na výlet

Naše třetí největší město Ostrava leží na severovýchodě poblíž polských hranic. Ostrava bývala typickým průmyslovým městem. Dnes to již neplatí a můžete se těšit na řadu atrakcí a zážitků. Navštivte bývalý průmyslový areál Dolní Vítkovice, Novou radnici s vyhlídkovou věží nebo zoologickou zahradu.

Jaká další místa nevynechat?

  • hornické muzeum Landek Park
  • Slezskoostravský hrad
  • DinoPark Ostrava

Za zábavou můžete vyrazit do velmi dobře známé Stodolní ulice. Pokud naopak toužíte po troše klidu, vydejte se procházkou na haldu Emu - uměle vytvořený kopec, který nabízí krásné výhledy.

Více informací
ZOO Ostrava
Karviná
Zámek Těšín