Pobyt v zámečku uprostřed elegantního parku není jen výsadou urozených dam z minulosti. Ubytujte se v přepychových pokojích na Zámečku Petrovice **** v obci Petrovice u Karviné, dopřejte si delikátní snídaně od ostříleného šéfkuchaře a s poukázkou do místní restaurace si dopřejte i další z doporučených specialit. K tomu vás čeká časově neomezený vstup do bohatého wellness se zážitkovými sprchami i saunovým světem. V Zámečku Petrovice prožijete pobyt v objetí pohodlí a luxusu.

Moderní ubytování v citlivě zrenovovaném zámečku

Ať už hledáte odpočinek v krásné oáze klidu nebo moderní a elegantní ubytování v historickém kostele, pobyt v Zámečku Petrovice **** je pro vás tím pravým. Zámeček nabízí ubytování v 11 luxusně vybavených a elegantních pokojích s předsíní. Ve všech vám bude k dispozici televizor, rádio, minibar, chladnička, trezor a WiFi připojení, v letních měsících vás potěší i klimatizace. Nechybí samostatné sociální zařízení s fénem. Pokud je ale ničím nerušený klid a soukromí tím hlavním, co v Petrovicích u Karviné hledáte, zvolte ubytování ve Vile Larisch. Ta leží uprostřed okouzlujícího zámeckého parku, kde vámi hledanou pohodu nic nenaruší.

Na snídani seběhněte do místní restaurace světových kvalit. Šéfkuchař své zkušenosti získával pod vedením respektovaného Gordona Ramseyho a s radostí vám své kulinářské umění předvede. Soustřeďuje se na precizní přípravu české kuchyně v moderním pojetí a při vaření používá výhradně čerstvé potraviny v kombinaci s recepturami našich babiček. K tomu přidává efektivní práci se surovinami a snahu o vytvoření co nejmenšího množství odpadu - gastronomický zážitek je na světě!

Ve wellness zažijete himalájské snění i karibskou bouři

Designově propracované wellness v Zámečku Petrovice **** nabízí daleko více, než jen estetický zážitek. Ponořte se do jedněch z příznačně pojmenovaných lázní a zažijte na vlastní kůži, jak vypadá karibská bouře či ledová tříšť nebo dejte přednost stejně působivým a ozdravným saunám. Čeká na vás finská sauna - Polární záře, solná sauna - Himálajské snění i sunario - Sluneční svit. Po vydatném odpočinku ve wellness si dopřejte poslední relax v bohaté klidové zóně nebo zamiřte do wellness baru, kde vás pohostí lahodnou kávou, dezertem nebo čerstvou šťávou z ovoce a zeleniny.

Zámeček Petrovice **** skrývá i další překvapení. O večerní zábavu budete mít postaráno například v bowlingovém baru se šipkami a stolním fotbalem přímo v zámečku nebo také fitness.

Tipy na výlet

Karviná

Důlní město odsouzené původně výlučně k industriální budoucnosti jen o vlas uniklo svému osudu. Z bývalého šlechtického města se zachovalo například historické centrum, které je dnes prohlášeno za městskou památkovou zónu. V centru najdete goticko-renesanční Zámek Fryštát, který se zachoval jako jediný ze tří honosných zámků ve městě. Po rozsáhlé rekonstrukci je dnes otevřený i pro veřejnost a nabízí bohatý seznam prohlídkových okruhů i sezónní výstavy. Navštivte také udržovaný zámecký park nebo další z karvinských atrakcí - šikmý kostel sv. Petra z Alkantara či muzeum Těšínska.

ZOO Ostrava

Láká vás divočina a zábavná i nebezpečná zvířata? Navštivte ZOO Ostrava s moderními expozicemi jako je Pavilon evoluce nebo Safari. Ostravská ZOO se pyšní rozrostlou sloní rodinkou i mnoha ohroženými druhy, jako je daněk mezopotámský nebo lemur kata známý z animované pohádky Madagaskar. Prohlédněte si je pěkně zblízka. Kromě toho se můžete projít i Botanickým parkem s bohatou sbírkou rododendronů, naučnou stezkou o životě v mokřadech či skleníkovým areálem.

Jastrzębie-Zdrój

Město Jastrzębie-Zdrój ležící v jižním Polsku na hranici s Českou republikou skrývá množství překvapení i protikladů. Jeho historii utvářely převážně bohaté doly na černé uhlí. Při jeho hledání se však horníkům podařilo najít ještě vzácnější objev - léčivé prameny obohacené o jodobromovou solanku. Díky jejich objevu se město stalo na dlouhé období hlavním lázeňským městem ve Slezsku. Dnes bohatou lázeňskou historii města připomínají architektonické památky či významné sakrální stavby v lázeňském parku.

Zámeček Petrovice ****

Prstná 1, Petrovice u Karviné
Česká republika

+420 606 740 810

info@zamecek-petrovice.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 500 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno