Pobyt v zámečku uprostřed elegantního parku není jen výsadou urozených dam z minulosti. Ubytujte se v přepychových pokojích na Zámečku Petrovice **** v obci Petrovice u Karviné, dopřejte si delikátní snídaně . K tomu vás čeká časově neomezený vstup do bohatého wellness se zážitkovými sprchami i saunovým světem. V Zámečku Petrovice prožijete pobyt v objetí pohodlí a luxusu.

Ověřeno Travelkingem

“Ubytovaní jsme byli ve vzdálenější budově Ville Larisch, kde jsme dostali moderní pokoj s krásnou koupelnou. Přijeli jsme ale hlavně kvůli wellness centru, které předčilo naše očekávání a opravdu nás nadchlo. Skvělý byl i wellness bar, kam jsme se chodili osvěžit. Bufetové snídaně byly dostačující, každý si mohl vybrat podle své chuti. Ráno se dalo posedět i na terase na sluníčku, což se nám moc líbilo. Pobyt hodnotíme na jedničku a rádi se sem ještě někdy vrátíme.”

Aneta Kotrlová - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno: Října 2021

Věděli jste, že...?

Zámeček na místě stojí už od 18. století. V roce 2012 jej v zanedbaném stavu koupila podnikatelka Jolanta Burkotová a vybudovala z něj špičkový hotel. Byl to její sen, který si splnila po letech práce v technickém průmyslu.


O ubytování

Ať už hledáte odpočinek v krásné oáze klidu nebo moderní a elegantní ubytování v historickém kostele, pobyt v Zámečku Petrovice **** je pro vás tím pravým. Zámeček je obklopen nádherným parkem se vzrostlými stromy a stálou expozicí soch Blanky Matragi i socha paní Alexandry Koláčkové.

Kde budete spát?

Zámeček nabízí ubytování v 11 luxusně vybavených a elegantních pokojích s předsíní. Ve všech vám bude k dispozici TV, rádio, minibar, chladnička, trezor a WiFi připojení, v letních měsících vás potěší i klimatizace. Nechybí samostatná koupelna se sprchovým koutem a s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Na snídani seběhněte do místní restaurace světových kvalit. Šéfkuchař své zkušenosti získával pod vedením respektovaného Gordona Ramseyho a s radostí vám své kulinářské umění předvede. Soustřeďuje se na precizní přípravu české kuchyně v moderním pojetí a při vaření používá výhradně čerstvé potraviny v kombinaci s recepturami našich babiček. K tomu přidává efektivní práci se surovinami a snahu o vytvoření co nejmenšího množství odpadu - gastronomický zážitek je na světě!

Kde budete relaxovat?

Designově propracované wellness v Zámečku Petrovice **** nabízí daleko více než jen estetický zážitek. Ponořte se do jedněch z příznačně pojmenovaných lázní a zažijte na vlastní kůži, jak vypadá karibská bouře či ledová tříšť. Nebo dáte přednost stejně působivým a ozdravným saunám? Čeká na vás celkem 6 druhů saun - finská sauna (Polární záře), sunario (Sluneční svit), křištálová bylinná lázeň, parní lázeň (Noc a den), loconium (Měsíční záře) a solná sauna (Himalajské snění). Po vydatném odpočinku ve wellness si dopřejte poslední relax v bohaté klidové zóně nebo zamiřte do wellness baru, kde vás pohostí lahodnou kávou, dezertem nebo čerstvou šťávou z ovoce a zeleniny.

Pokud dáváte přednost relaxaci v naprostém soukromí, je možné využít privátní wellness s vířivkou, saunou a odpočinkovou zónou.

Cestujete s dětmi?

Děti potěší krásné dětské hřiště.

Zámeček Petrovice ****

Zámeček Petrovice ****

Prstná 1 , Petrovice u Karviné
Česká republika

+420 606 740 810

info@zamecek-petrovice.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 500 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
1,4 km

Tipy na výlet

Karviná

KarvináTip na výlet

Důlní město odsouzené původně výlučně k industriální budoucnosti jen o vlas uniklo svému osudu. Z bývalého šlechtického města se zachovalo například historické centrum, které je dnes prohlášeno za městskou památkovou zónu. V centru najdete goticko-renesanční Zámek Fryštát, který se zachoval jako jediný ze tří honosných zámků ve městě. Po rozsáhlé rekonstrukci je dnes otevřený i pro veřejnost a nabízí bohatý seznam prohlídkových okruhů i sezónní výstavy. Navštivte také udržovaný zámecký park nebo další z karvinských atrakcí - šikmý kostel sv. Petra z Alkantara či muzeum Těšínska.

Více informací
ZOO Ostrava
ZOO Ostrava
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
Frýdek-Místek
Frýdek-Místek