Hotel Ondráš z Beskyd *** se nachází v samém srdci Beskyd v chráněné krajinné oblasti a díky své skvělé poloze je předurčen k turistice v horách. V ceně balíčku je polopenze formou bufetu, ale také parádní vyžití jako badminton, kulečník či stolní hry. Pro děti je připraven dětský koutek.

O ubytování

Hotel Ondráš z Beskyd *** se nachází v samém srdci Beskyd, přímo na úpatí Lysé hory v chráněné krajinné oblasti a svou polohou je předurčen k aktivnímu pobytu v horách. Možnosti výletů po okolí jsou nesčetné. Kromě výšlapu na blízkou Lysou horu se vydejte na další vrcholky Beskyd jako Smrk (14,5 km) nebo k Satinským vodopádům (3,6 km). V okolí do 5 km od hotelu najdete atrakce jako Lanové bludiště Opičárna nebo stálou výstavu řezbářských prací Ráj dřevěných soch. Do Aquaparku Olešná to budete mít 22 km, v zimě zase oceníte blízkost skiareálů Opálená (11 km), Ostrá (11 km) a Bílá (20,7 km). Skvělým zážitkem je také poznávání překrásné beskydské přírody po upravovaných běžeckých trasách, kterých vede v okolí hotelu nespočet.

Kde budete spát?

Pobyt si užijete v komfortních dvoulůžkových pokojích, u některých s možností přistýlky. Samozřejmostí je TV, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou nebo vanou a WC.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na snídaních formou bufetu a pak zejména na pravých českých jídlech.

Cestujete s dětmi?

V dětském koutku se parádně zabaví zejména menší děti.

Hotel Ondráš z Beskyd ***

Hotel Ondráš z Beskyd ***

Ostravice , Ostravice 957
Česká republika

+420 739 317 740

info@hotelondras.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
3,5 km
Aquapark
23 km
Sjezdovka
5 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Aquapark Olešná
Aquapark Olešná
Pustevny
Pustevny
Hukvaldy
Hukvaldy