Objevte krásy Čáslavi a Kutné Hory (UNESCO) při procházkách či z ptačí perspektivy během vyhlídkového letu. Ubytujte se ve stylovém Penzionu Aviatik a vychutnáte si snídaně formou bufetu i sekt v soukromé sauně. U varianty s letem vás navíc čeká oběd a možnost osvěžení v bazénu.

O ubytování

Penzion Aviatik stojí v historickém centru města Čáslav, odkud to máte jen kousek na zámek Žleby (8 km) a do Kutné Hory (11 km) zapsané do seznamu UNESCO. Celým penzionem se nese téma letectví, stylové exponáty, obrazy a skutečné rekvizity najdete v pokojích i ve společných prostorách. V jídelně například visí na zdi vrtule.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 6 stylově zařízených pokojů s nábytkem z masivního dřeva, SAT televizí a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Některé pokoje mají také ledničku.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci si každé ráno pochutnáte na snídaních formou bufetu.

Kde budete relaxovat?

Pro odpočinek je hostům k dispozici sauna, ještě více si zážitek užijete s láhví sektu.

Penzion Aviatik

Penzion Aviatik

Náměstí Jana Žižky z Trocnova 79 , Čáslav
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Kutná Hora

Kutná HoraTip na výlet

Kutná Hora je zapsaná na seznamu UNESCO a i když se v ní žádný hrad ani zámek nenachází, nabízí toho tolik, že vám jedna návštěva nebude stačit. Kutná Hora byla v minulosti, jak už název napovídá, spjata s kutáním stříbra. Ve středověku šlo proto o jedno z nejvýznamnějších českých měst. To je důvod, proč zde naleznete velké množství památek, které doplňují četné kavárny a restaurace.

Co nevynechat při návštěvě Kutné Hory?

  • Chrám svaté Barbory
  • Kostnici v Sedlci
  • Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele
  • Při procházce historickým jádrem města si prohlédněte Kamennou kašnu, Morový sloup, kostel sv. Jana Nepomuckého, Kamenný dům, Dačického dům s interaktivní expozicí o památkách UNESCO a Hrádek - České muzeum stříbra.

Kutná Hora nabízí i několik naučných stezek vhodných pro pěší i cyklisty. Doporučujeme tzv. Královskou procházku, která nabízí úchvatný pohled na panorama města nebo naučnou stezku Kolem Kutné Hory.

Více informací
Chrám svaté Barbory
Chrám svaté Barbory
Kostnice v Sedlci
Kostnice v Sedlci
Čáslav
Čáslav