Dovolená s plnou penzí v ceně

Nedělejte si během pobytu starosti vůbec s ničím, ani s vařením. Pokud zvolíte variantu pobytu s plnou penzí, můžete se těšit na snídaně, obědy i večeře.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsme byli poprvé a pobyt se nám velmi líbil. Hotel stojí v pěkné části nedaleko centra s kolonádami a výhledem na okolní hotely a do přírody. Na pobytu mě nejvíce nadchly procedury - koupel a masáž, příjemná byla i relaxace ve wellness centru s bazénem a vířivkou nebo posezení v kavárně. Pokoj byl opravdu prostorný, pohodlné postele a balkon s posezením byly příjemným bonusem. Za výlet rozhodně stojí centrum Varů, kolonády nebo nedaleká Plzeň s pivovarem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu je velmi pěkné, personál vstřícný, všude čisto. Byli jsme spokojeni se službami, vše proběhlo hladce. Výborná strava. Také lokalita hotelu je výhodná, v klidném prostředí, přesto blízko všem lázeňským zajímavostem. Doporučujeme.”

5/5
(Dagmar P. - Česko Česko)


Nejpopulárnějším druhem stravování u krátkodobých pobytů je polopenze. Ovšem v případě, že byste na dovolené měli rádi postaráno nejen o snídaně a večeře, ale také obědy, nabízíme pobyty s plnou penzí. Ty jsou ideální především pro seniory či páry, které si během dovolené nechtějí lámat hlavu s výběrem restaurací či vařením.

Plná penze = 3 jídla denně a bez starostí

Pobyty s plnou penzí jsou populární především v:

Ubytování s plnou penzí se však dá vybrat i v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku i Slovinsku. Užijete si tak snídaně formou bufetu a chutné obědy a večeře, které bývají dle možností buď také formou bufetu, anebo výběrem z menu.