Dovolená s plnou penzí v ceně

Nedělejte si během pobytu starosti vůbec s ničím, ani s vařením. Pokud zvolíte variantu pobytu s plnou penzí, můžete se těšit na snídaně, obědy i večeře.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pro můj první pobyt v Mariánských Lázních byl hotel Flora*** skvělou volbou. Díky jeho lokalitě jsme to k nejbližší kolonádě měly doslova jen pár kroků. Pokoj byl menší, ale moderní a čistý. Mile nás překvapila také strava, a to především tříchodové večeře, u kterých byla možnost volby ze 4 hlavních jídel. Z okolních výletů určitě doporučuji navštívit park Boheminium, kde můžete vidět miniatury všech nejkrásnějších staveb České republiky. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Content Marketing Manager
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsme byli poprvé a pobyt se nám velmi líbil. Hotel stojí v pěkné části nedaleko centra s kolonádami a výhledem na okolní hotely a do přírody. Na pobytu mě nejvíce nadchly procedury - koupel a masáž, příjemná byla i relaxace ve wellness centru s bazénem a vířivkou nebo posezení v kavárně. Pokoj byl opravdu prostorný, pohodlné postele a balkon s posezením byly příjemným bonusem. Za výlet rozhodně stojí centrum Varů, kolonády nebo nedaleká Plzeň s pivovarem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Nejpopulárnějším druhem stravování u krátkodobých pobytů je polopenze. Ovšem v případě, že byste na dovolené měli rádi postaráno nejen o snídaně a večeře, ale také obědy, nabízíme pobyty s plnou penzí. Ty jsou ideální především pro seniory či páry, které si během dovolené nechtějí lámat hlavu s výběrem restaurací či vařením.

Plná penze = 3 jídla denně a bez starostí

Pobyty s plnou penzí jsou populární především v:

Ubytování s plnou penzí se však dá vybrat i v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku i Slovinsku. Užijete si tak snídaně formou bufetu a chutné obědy a večeře, které bývají dle možností buď také formou bufetu, anebo výběrem z menu.