Půjčení kol

Láká-li vás aktivní dovolená, určitě vás potěší, že s sebou nemusíte vozit kola, protože vám je v hotelu rádi zapůjčí! Poznejte krásy okolí z cyklistického sedla a prožijte svůj pobyt aktivně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel má naprosto profesionální a ochotný personál a zároveň se nachází ve výjimečné lokalitě. Krásný výhled na hory vás bude doprovázet po celou dobu pobytu, ať už na komfortním pokoji, v restauraci nebo ve wellness. Pochválit musím také pokrmy podávané během polopenze. Nedaleko leží městečko Zakopane, které je centrem turistiky na polské straně Vysokých Tater. Pobyt jsme si velice užili a doporučujeme jej zejména během podzimu.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Pensionu Mlýn jsme si i přes nepřízeň počasí nadmíru užili a velice nás potěšila ochota personálu a pohostinnost místních. Oblast nabízí dokonalý útěk z města a mnoho různorodých atrakcí – od vyhlídek a turistických tras po jedinečná lokální vinařství a unikátní vinné sklípky. Na komfortní ubytování a stravu formou polopenze budeme vzpomínat dlouho a s láskou.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Poznávání míst na jízdním kole je skvělým způsobem, jak prozkoumat svět kolem sebe. Zde je několik výhod, které toto aktivní cestování přináší:

Flexibilita a svoboda: Jízda na kole vám poskytuje neuvěřitelnou flexibilitu a svobodu. Můžete se snadno přesouvat po různých místech bez omezení jízdních řádů a dopravních zácp. Máte plnou kontrolu nad svou trasou a můžete se zastavit kdekoli vás to zaujme. Kola se často vejde i na úzké cesty, které pro auta nebo velká vozidla nejsou dostupné.

Kontakt s přírodou a prostředím: Jízda na kole vám umožňuje úzký kontakt s okolní přírodou a prostředím. Můžete si vychutnat čerstvý vzduch, poslouchat zvuky přírody a obdivovat krásné výhledy. Kola jsou také ekologickým způsobem dopravy, který nezpůsobuje žádnou emisi škodlivých látek a minimalizuje negativní dopad na životní prostředí.

Zdravotní přínosy: Jízda na kole je skvělým způsobem, jak se dostat do formy a udržovat si zdraví. Při cyklovýletu spalujete kalorie, posilujete svaly a zlepšujete kondici. Je to skvělá aerobní aktivita, která podporuje zdraví srdce, snižuje riziko srdečních onemocnění a zlepšuje celkovou pohodu. Navíc, cyklistika je šetrná k kloubům a snižuje riziko zranění, která jsou častější při běžeckém či jiném intenzivním sportu.

Objevování skrytých míst: Jízda na kole vám umožňuje objevovat skrytá místa a zajímavosti, které byste autem či jiným dopravním prostředkem snadno přehlédli. Můžete se vydat po méně známých cyklostezkách, projíždět malebnými vesnicemi a objevovat přírodní krásy, které jsou mimo dosah hlavních turistických tras. Tímto způsobem můžete zažít autentický a jedinečný zážitek z cestování.

Sociální interakce: Cyklistika je často sdílenou aktivitou, která vám umožňuje setkávat se s dalšími cyklisty a místními obyvateli. Na cyklostezkách a ve městech můžete potkat další cyklisty, kteří sdílí vaši vášeň pro jízdu na kole. To vám může otevřít nové možnosti poznávání míst a navázání nových přátelství.

Poznávání míst na jízdním kole nabízí mnoho výhod, ať už se jedná o svobodu pohybu, kontakt s přírodou, zdravotní přínosy, objevování skrytých míst nebo sociální interakce. Je to skvělý způsob, jak prozkoumat svět kolem sebe a zažít dobrodružství na vlastních kolech.