Půjčení kol

Láká-li vás aktivní dovolená, určitě vás potěší, že s sebou nemusíte vozit kola, protože vám je v hotelu rádi zapůjčí! Poznejte krásy okolí z cyklistického sedla a prožijte svůj pobyt aktivně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Hotel má naprosto profesionální a ochotný personál a zároveň se nachází ve výjimečné lokalitě. Krásný výhled na hory vás bude doprovázet po celou dobu pobytu, ať už na komfortním pokoji, v restauraci nebo ve wellness. Pochválit musím také pokrmy podávané během polopenze. Nedaleko leží městečko Zakopane, které je centrem turistiky na polské straně Vysokých Tater. Pobyt jsme si velice užili a doporučujeme jej zejména během podzimu.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým


Spojte příjemné se zdraví-prospěšným – vydejte se na dovolenou, kde si lokalitu můžete projet na kole. Že nemáte vlastní kolo, anebo se vám rozhodně nechce s sebou váš bicykl tahat? V některých hotelech vám nabízí možnost si kola půjčit. A pokud víte, kam se vydat za krásnými rovnými krajinami, nemusíte být ani vášnivý sportovec – budou vás čekat samé pohodové projížďky po dlouhých cyklostezkách bez výrazného převýšení.

Výhody dovolené s bicykly

Možnost si v hotelu půjčit jízdní kola a poznávat okolí ze sedla vám poskytuje neuvěřitelnou flexibilitu a svobodu. Můžete se snadno přesouvat po různých místech bez omezení jízdních řádů nebo dopravních zácp, a navíc často v krásném přírodním prostředí. Máte plnou kontrolu nad svou trasou a můžete se zastavit kdekoli vás to zaujme. S kolem se často vejdete i na úzké pěšiny, které pro auta nebo velká vozidla nejsou dostupné.

Můžete mít navíc dobrý pocit ze sebe samého, a to rovnou ze dvou důvodů: kola jsou ekologickým způsobem dopravy, který nezpůsobuje žádnou emisi škodlivých látek a minimalizuje negativní dopad na životní prostředí, a zároveň je jízda na kole skvělým způsobem, jak se dostat do formy a udržovat si zdraví. Při cyklovýletu spalujete kalorie, posilujete svaly a zlepšujete kondici. Je to skvělá aerobní aktivita, která podporuje zdraví srdce, snižuje riziko srdečních onemocnění a zlepšuje celkovou pohodu. Navíc, cyklistika je šetrná k kloubům a snižuje riziko zranění, která jsou častější při běžeckém či jiném intenzivním sportu.

Kam za nenáročnými cyklotrasami?

Vynikající lokalita na cyklovýlety pro rodiny s dětmi anebo pro ty, kteří chtějí mít pohodovou dovolenou, ne Tour de France, je u nás jižní Morava. Nížinatá krajina, krásné okolí a plno vinic. Pokud tedy jedete jen ve dvou, můžete si užít kromě cyklistiky taky plno vína.