Blízká zastávka

Nemáte k dispozici vlastní automobil a přemýšlíte, jak se na dovolenou dopravit? Nezoufejte, vybíráme pro vás takové hotely, které mají autobusovou či vlakovou zastávku v maximální vzdálenosti 1 km!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Solisko **** byl jedním slovem úžasný. Dostali jsme vše, co pobytový balíček slíbil. Pohodlné a do detailu pečlivě zařízené pokoje a naprosto vynikající jídlo v podobě snídaňového bufetu s bohatým výběrem a chuťově vyladěné tříchodové večeře. Dojem na nás udělalo i skvěle zařízené wellness. Hotel leží v nádherném prostředí, přímo na břehu ikonického Štrbského plesa. Kromě nezaměnitelné atmosféry se tak může pochlubit i ideální polohou pro nejrůznější výlety. ”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu


Hotely se zastávkou MHD či vlaku v blízkosti mají hned několik výhod, které přispívají k vašemu pohodlnému pobytu. Jsou naprosto skvělé pro všechny, kteří nechtějí (nebo ani z různých důvodů nemohou) objevovat okolí autem.

Jaké benefity přináší blízká zastávka?

  • Snadná dostupnost: Jednou z největších výhod je samozřejmě snadná dostupnost. Autobusová či vlaková zastávka blízko hotelu vám umožní rychlý přístup k městskému či meziměstskému autobusovému spojení.
  • Jste při cestování flexibilní: Plánujte si výlety, jak je libo! Můžete se snadno přesouvat do různých částí města či okolních oblastí a objevovat nová místa bez závislosti na vlastním autě, častém hledání parkování, drahém parkovném a dalších nepříjemností.
  • Ušetříte: Využívání veřejné dopravy je často cenově výhodnější než taxi nebo placení za parkování v centru města. S autobusovou zastávkou v blízkosti můžete snížit své cestovní náklady a využít tyto úspory na jiné aktivity či zážitky během vašeho pobytu.
  • Možnost prozkoumávat okolí: Blízkost autobusové zastávky vám umožní snadněji prozkoumat okolní oblasti a pamětihodnosti. Můžete se snadno dostat k turisticky zajímavým místům, národním parkům, přírodním krásám nebo historickým památkám, aniž byste museli řešit logistiku a parkování.
  • Cestujete ekologičtěji: Používání veřejné dopravy, jako je autobus, je ekologičtější volbou. Snížíte svou uhlíkovou stopu, a přispějete k ochraně životního prostředí tím, že volíte veřejnou dopravu namísto vlastního auta.
  • Můžete zaplatit lázeňský pobyt i vašim seniorním rodičům – a to klidně třeba až v Maďarsku!

Výhody hotelů se zastávkou do 1 km od hotelu jsou zjevné a poskytují hostům pohodlnou a efektivní možnost k objevování okolí a užívání si dovolené. Bezproblémové cestování, úspory nákladů a možnost objevovat nová místa jsou jen některé z důvodů, proč se hosté rozhodují pro tyto hotely.

Jestliže se však přece jen rozhodnete cestovat autem, vybírejte hotely s parkováním zdarma.